Dünyanın en büyük futbol markalarından FIFA’nın tamamen Türkçe ve ücretsiz online oyunu EA Sports FIFA Online 4’ün yeni oyun modu Volta Live, oyuncularla buluştu. Geçtiğimiz günlerde Türkiye sunucuları aktif olan FIFA Online 4’ün yeni oyun modu Volta Live, farklı takım şekilleriyle oynanabiliyor. Futbol dünyasının yıldızlarından birini seçerek oynanan yeni oyun modu, gerçekçi deneyimi de bizlere sunuyor.

Oyun dünyasının en büyük şirketlerinden EA Sports imzasıyla 101XP tarafından Türkiye sunucuları açılan EA Sports FIFA Online 4’ün yeni oyun modu şuanda aktif durumda. Volta Live adını taşıyon bu oyun modu, futbol dünyasının yıldızlarını bireysel olarak oynama imkanını da bizlere sunuyor. Volta Live’ı arkadaşlarınızla dilediğinizce oynayabilirsiniz.

EA Sports FIFA Online 4 Volta Live Videosu

EA Sports FIFA Online 4’e Dereceli Mod Geliyor!

EA Sports FIFA Online 4 dereceli mod, 29 Eylül’den itibaren oynanabilecek. Ayrıca oyuncular, yeni oyun modu Volta Live’da üst sıralara tırmanmak ve Türkiye sıralamasında liderliğe çıkmak için mücadele edebilecekler.

Volta Live Modunun Seslendirmeleri Murat Kosova ve Nebir Evren’den!

Tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak yayımlanan EA Sports FIFA Online 4’ün seslendirmelerini gerçekleştiren Murat Kosova ve Nebil Evren, yeni oyun modunda da anlatımlarıyla birlikte oyunculara eşlik edecekler.

Murat Kosova, Volta Live modu hakkında şunları dile getirdi;

”Çocukken arkadaşlarımla İstanbul sokaklarında top peşinde koşmaya bayılıyordum. O zamanlar bizim maçlarımız için ünlü bir spiker olması sadece dilekti. Bu tabii ki Volta Live modu için seslendirme yaparken aynı atmosferi yakalayabilmek için her noktanın önemini arttırdı.” dedi.

Nebil Evren ise şu sözlere imza attı;

”Bu modun seslendirmelerini yaparken, ana oyundaki seslendirmelerden farklı olması için çalıştık. Volta Live kesinlikle kendine has eşsiz bir stile sahip bir oyun modu. Murat’ın da söylediği gibi sokak futbolunun dinamiklerini ve heyecanını Volta Live ile Türk oyunculara getirmeyi başardığımızı umuyoruz.” dedi.

EA Sports FIFA Online 4, çıkışını gerçekleştirdikten itibaren çoğu oyuncu tarafından sevilerek oynandı. Twitch’de ise çıktığı günden beri bazı büyük yayıncılar, FIFA Online 4’ün hünerlerini bizlerle birlikte paylaştı.

EA SPORTS FIFA Online 4’ü indirmek için buraya tıklayın.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin