Futbol dünyasının uluslararası yıldızları FIFA’nın tamamen ücretsiz ve online oyunu EA Sports FIFA Online 4’e ”Uluslararası Kahramanlar” sınıfıyla adım attı. Toplamda 292 uluslararası yıldızın yer aldığı Uluslararası Kahramanlar klasmanında Lionel Messi, Zinedine Zidane, David Alaba, Dennis Bergkamp ve Türkiye’de de forma giymiş Gheorghe Hagi gibi efsane isimler oyuna eklendi.

Eylül ayında tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak Türkiye sunucularında aktif olan EA Sports FIFA Online 4, yeni oyuncu sınıfında efsaneleri ağırlıyor. 50’den fazla milli takım forması giymiş 292 futbol yıldızının yer aldığı Uluslararası Kahramanlar sınıfı FIFA Online 4’te aktif oldu.

Sohbaharın En İyi Golcüleri Ödüllerin Sahibi Olacak

Futbol yıldızlarının gelişine özel gerçekleştirilecek etkinlikler oyunculara büyük ödüller kazandıracak. Oyuncular 15-22 Ekim tarihleri arasında atılan gol sayısına göre ”Sonbaharın En İyi Golcüsü” unvanına sahip olmak için yarışacak. Etkinliğe katılım sağlayacak oyuncular FIFA Online 4 web sitesi üzerinden kayıt olduktan sonra sıralamada zirveye ulaşmaya çalışacaklar.

Her 75, 100, 125 veya 150. golde ödüller kazandıracak olan Sonbaharın En İyi Golcüsü Ol etkinliği en çok gol atan ilk 20 oyuncuya ise daha büyük ödüller kazandıracak. Etkinliğin en çok gol atan 20 oyuncusu, Uluslararası Kahramanlar sınıfından da oyuncuların yer aldığı değerli kartları kazanacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin