Team Aurora’nın sahibi sayın Doğan Dirim, Twitter üzerinden yaptığı yorumda yakın zamanda espordan çekileceğini söyledi.

Yakın zamanda Team Aurora’da oynayan Murat Ayaz, Team Aurora’da kendisine haksızlık yapıldığını iddia etti ve takımın sahibi olan Doğan Dirim’e çeşitli suçlamalar yöneltti. Bu olaydan sonra Riot Games tarafında henüz bir gelişme yaşanmadı ama Doğan Dirim, kendisine yapılan suçlamalarının asılsız olduğunu belirtti.

Aradan geçen kısa bir sürenin ardından Doğan Dirim, kendisine yöneltilen suçlamaların temizlenmesiyle birlikte espor’dan çekileceğini belirtti. Bu açıklamanın ardından taraftarlar, Doğan Dirim’e bu kararın ciddi olup olmadığını sordu. Doğan Dirim ise kararında ciddi olduğunu belirterek şu cevabı verdi:

Riot Games tarafından yapılacak olan açıklama sonrasında, Doğan Dirim ve sahibi olduğu Team Aurora’da köklü kararların beklediğini söyleyebiliriz. Ayrıca, Riot Games tarafından uygulamaya geçtiğimiz yıllarda konulan Franchising sistemi, bu yaz mevsiminin ardından sona eriyor. Bu yüzden dolayı, ligde yeni takımlar görme ihtimalimiz, Doğan Dirim’in yaptığı açıklamadan sonra bir hayli yükseldi.

Önümüzdeki günlerde, Team Aurora’nın geleceği hakkında daha çok bilgiye sahip olacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Raze Yeni Yama ile Dengelenecek

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin