Üç ayda bir yayınlanan Diablo IV geliştirici güncellemesi haberlerinin en yenisinden öne çıkan bazı başlıkları sizler için derledik.

Diablo IV ekibi her üç ayda bir çıkartılan geliştirici güncellemelerinin en yenisiyle karşınızda! Bu güncelleme içerisinde geliştirme süreçlerine ve oyunun durumuna göz atarken, bazı yeni oyun içi görselleri ve ayrıntıları gözler önüne seriliyor!

Diablo IV öne çıkan güncellemeler

  • Sanctuary’nin beş yeni bölgesinden birine yönelik yeni bir inceleme: Kuru Bozkır
  • Açık dünya Diablo IV’te önemli bir rol oynayacak ve buna kamplar da dahil. Ekibimiz, düşmanlar tarafından ele geçirilen bu önemli noktaların oyuncularca nasıl fethedileceğine dair bilgileri paylaşıyor. Kamplar, temizlenmelerinin ardından dost karakterler ve hızlı seyahat noktaları içeren mevkilere dönüşüyor.
  • Kuru Bozkır deneyiminin bir parçası olan oyun içi sinematiklere dair yeni bilgiler.
  • Ekibin açık dünyadaki çok oyunculu deneyime yönelik felsefesi ve Diablo IV’ün dünyası olan Sanctuary’nin tehlikeli hissiyatının nasıl korunacağı hakkında detaylar.

Öne çıkan güncellemeler ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Blizzard Diablo tıklayabilirsiniz.

 

 

Önceki içerikGamerbase AMD CUP Kayıtları Açıldı!
Sonraki içerikGamerbase ile Oyun Gündemi #2
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin