Diablo BlizzConline

Aranızda Blizzard’ın efsane serisi olan Diablo’yu duymayanınız yoktur herhalde. Özellikle Diablo 2 ile çoğu oyun severin kalbinde taht kuran Blizzard, çok önemli bir adım atıyor. Hayranlarını sevindirecek haberi Blizzard, BlizzConline organizasyonunda verdi. Blizzard, Diablo II: Resurrect’i resmi bir şekilde duyurdu.

Serinin ikinci oyunu ile yepyeni bir dönem oluşturan seri, üçüncü oyunuyla hayal kırıklığı olmuştu. Fakat oyunun kitlesi hala azımsanamayacak kadar fazla. Diablo II: Resurrected orijinal oyunun kendisini ve eklentilerini koruyarak yenilenmiş grafiklerle karşımıza çıkacak. Blizzard, özellikle oyunun içindeki kilit mekanikleri, sınıfları ve kişiselleştirme gibi özellikleri koruyacaklarını belirtti. Ayrıca oyun çıktığından itibaren çeşitli genişleme paketleri de alacak.

Diablo® II: Resurrected ™ Announce Trailer

Yayınlanan videoda yine karşımıza oyunun eski halindeki 7 sınıfı görüyoruz. Fakat bu 7 sınıfın görünüşlerinde ufak dokunuşlar olmuş. Ayrıca videoda bilgisayar ve konsolun ortak ilerleme özelliğine sahip olduğu da belirtilmiş. Ve eğer isterseniz bu bağlantıdan siteye gidip ön kayıt oluşturabilirsiniz.

Ayrıca hali hazırda Diablo II sahiplerine indirim olacağı da söyleniyor. Umarız ki oyun, takipçilerinin beklentilerini büyük ölçüde karşılar. Diğer haberlerde görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin