Ülkemizin köklü ve sevilen Espor kulüplerinden olan Dark Passage Gaming, League of Legends ve Zula takımları için akademi başvurularını başlattı.

Kurulduğu yandan bu yana sayısız başarılara adım atan kulüp, Twitter üzerinden paylaştığı gönderi ile bünyesine yeni ve genç yetenekler katmak istediğini duyurdu. Oyun ve Espor camiasında defalarca kez genç isimlere fırsat vermesiyle bilinen kulüp, bir kez daha bu amaçta ilerlediğini göstermiş oldu.

League of Legends takımı ile uzun bir süreden sonra göstermiş olduğu çaba ile tekrardan Vodafone Freezone Şampiyonluk Lig’ini domine eden takım olma yoluna ilerliyor. Bu yolda Dark Passage Gaming ile olmak için yapmanız gereken herşeyi sizler için açıkladık.

Dark Passage Gaming, League of Legends ve Zula Akademi Başvuru Kriterleri

  1. Dark Passage League of Legends ve Zula Akademi Seçmelerine katılacak oyuncuların “Tosla” üyesi olması gerekmektedir. Tosla üyesi olmayan oyuncuların başvuruları kabul edilmeyecektir. Tosla’ya üye olmak için www.tosla.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
  2. Amacımız yeni yeteneklere ortaya çıkarmak, farklı oyuncuların kendilerini göstermelerine imkan tanımak olduğu için League of Legends Akademi Takımı elemelerine daha önce Şampiyonluk Ligi veya Akademi Liginde oynamış oyuncuların katılımı kabul edilmeyecektir. Aynı şekilde Zula Akademi Seçmelerine Zula Süper Lig’de oynamış oyuncuların başvuruları kabul edilmeyecektir.
  3. Hem League of Legends hemde Zula Akademi Seçmelerine katılmak için yaşı sınırı 16.’dır. 16 yaşından küçük oyuncuların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuru Adresleri

League of Legends oyunu için başvuru: Dark Passage Gaming League of Legends

Zula oyunu için başvuru: Dark Passage Gaming Zula

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin