Tüm oyuncuların merakla beklediği Cyberpunk 207716 Nisan 2020 tarihinde piyasaya çıkacaktı. Oyunun yapım şirketi CD Project, oyunun çıkış tarihini ilk olarak 17 Eylül‘e,  sonrasında 19 Kasım‘a ertelendiğini duyurmuştu. Ancak bir kez daha ertelenen oyun için son tarih 10 Aralık olarak belirlenmişti.

Tüm oyuncular bu tarihi beklerken, onları üzecek bir haber ortaya atıldı. Sızdırılan son haberlere göre oyun 2021 tarihine ertelenmiş olabilir.

Ortaya atılan iddialar Cyberpunk 2077‘nin bir kez daha erteleneceği ve 2021‘in ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceği yönünde. Eğer haberler doğru ise bu CD Project‘in oyunu 4.kez ertelediği anlamına gelecek.

Şuan için oyun platformlarında ön siparişte bulunan ve bir çok oyuncu tarafından sipariş verilen oyun için bu ertelemenin, eğer doğruysa tabi, oyunu iade etmek isteyenlerin sayısını ciddi derecede artıracağı düşünülüyor.

Cyberpunk 2077 — What You're Looking For

IGN‘e verilen röportajda CDPR, “Kural olarak, söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz” dedi. “Ancak, tüm varlıklarımızı 10 Aralık’taki yeni lansman tarihini yansıtacak şekilde güncellemeye zaman ayırdığımızı söyleyebilirim.”

Yapılan açıklamada net olarak söylentiler yalanlanmadı. Bu da söylentilerin gerçek olma olasılığını artırıyor.

10 Aralık‘a sadece 8 gün kaldı. Peki oyun bir kez daha ertelenecek mi?  Hep birlikte bekleyip göreceğiz…

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:

RTX 3080 Ti veya RTX 3080 20GB 2021’de Gelebilir

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin