Bildiğiniz üzere dün akşam Nvidia, GeForce özel etkinliği ile yeni nesil ekran kartlarını duyurdu. RTX 3000 serisi kartlar ile oyunlardaki görsel ögeler daha net ve detaylı olarak izlenebilecek.

Yeni kartların tanıtılması sırasında Cyberpunk 2077 oyunu ile ilgili bir oynanış videosu da yayınlandı.

Cyberpunk 2077 | Official GeForce RTX 30 Series Gameplay Trailer

47 saniyelik videoda RTX teknolojisinin oyun içerisinde sunduğu özelliklerden bahsedildi. Nvidia, yeni 3070, 3080 ve 3090 kartlarının oyunun mümkün olan en iyi görsel deneyimini sunacağını söylüyor.

Fragman ayrıca oyunun dağınık aydınlatma ile nasıl mücadele edeceğini de vurgulamış ve loş alanlarda daha yumuşak ışıklar ile neon ışıklarının görünümünü daha net hale getirmiş olacak. Oyunun çoğunlukla karanlık ortamlarda geçtiğini düşünürsek, bu kartları kullanmak ciddi anlamda görsel olarak fark yaratacaktır.

Nvidia, çözünürlükleri yükseltmek ve kare hızlarını artırmak için yapay zeka kullanan en son DLSS uygulaması olan Derin Öğrenmenin süper örnekleme teknolojisi(Deep Learning’ Super Sampling) ile oyundaki herşeyin iyileştirileceğini söylüyor.

Cyberpunk 2077 oyununun çıkış tarihi iki kez ertelenmişti. Oyunun; Xbox One, Windows PC ve PlayStation 4 için Kasım ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca yukarıdaki fragmanda yer alan özellikler sadece PC sürümünde mevcut olacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Logitech G, League Of Legends TBF 2020 Sponsoru Oldu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin