REKLAMmonsters reloaded advertisement

Cyberpunk 2077 ’nin piyasaya sürülmesinin üzerinden 1 hafta geçti. Ancak PlayStation oyuncularının tepkisi ve sıkıntıları bitmedi. Yaşanan sıkıntılardan sonra oyun, hem PlayStation 4 hem de 5 için PlayStation Store‘dan resmi olarak kaldırıldı.

Sony Interactive Entertainment oyunu dijital olarak satın alan ve her iki konsoldaki performansından memnun olmayan oyunculara tam para iadesi teklif edeceğini duyurmuştu. Bunun hemen ardından ise oyun PlayStation Store’dan kaldırıldı.

Yapılan bu hareket, çok sayıda hata ve sorunla birlikte piyasaya sürülen ve merakla beklenen Cyberpunk 2077‘nin geliştiricileri CD Projekt Red‘e büyük bir darbe vurdu diyebiliriz.

Oyunun PC versiyonu, yapay zekasının düzgün çalışmaması, menülerin kapanmaması ve oyunun sık sık çökmesi gibi birçok hatadan muzdarip. Fakat konsol versiyonları daha da kötü bir performans gösteriyor.

Şuan için tüm kullanıcılar Ocak ve Şubat ayında yapılacak olan büyük güncellemeleri bekliyor. Zira bir sürü hata ve çökmeyle karşılaşan oyuncular artık bıkmış durumda diyebiliriz.

Önceki içerikElite Invitational C Grubu Tamamlandı
Sonraki içerikPUBG Mobile Afganistan’da Yasaklandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin