REKLAMmonsters reloaded advertisement

Counter-Strike:Source ve CS:GO’ya 10 yıldan fazla zaman ayırdıktan sonra ScreaM, VALORANT’ta kariyer yapmak için Counter-Strike’tan resmi olarak emekli olduğunu duyurdu.

26 yaşındaki oyuncu bugün Team Liquid ile bir sözleşme imzaladı ve VALORANT’ta birçok turnuva kazanan İngiliz takımı eski fish123 kadrosuna imza attı. ScreaM, VALORANT’ta Liquid’in yüzü olacak ve Ardis “ardiis” Svarenieks’in geçen ay G2’de oynamak için fish123’ten ayrıldığından beri takımın beşinci oyuncusu olacak.

ScreaM’in CS:GO Kariyeri

Belçikalı profesyonel, kariyeri boyunca VeryGames, Titan, G2 ve Envy gibi takımlarda oynadı. Uzun süredir Fransız CS: GO sahnesinin ana oyuncularından olan ScreaM, ayrıca 2015 yılında Team Kinguin’de ilk büyük uluslararası CS:GO takımında da oynadı.

ScreaM, CS: GO’nun ilk zamanlarında, alışılmadık bir oyun tarzı olan tek vuruşlarıyla birçok takıma hükmediyordu. İki kez (2013 ve 2016) HLTV’nin dünya listesindeki en iyi 20 oyuncusu arasına da girdi.

ScreaM’in en dikkat çekici performansı ise Haziran 2016’da ECS 1. sezon finallerindeydi. G2’nin büyük finalde MLG Columbus Majorde’ Luminosity Gaming’i alt etmesine doğrudan katkıda bulundu ve turnuvayı 1.40 averajla bitirdi. -ki bu ona MVP madalyası kazandırdı.-

ScreaM - MVP of ECS Season 1 Finals

VALORANT’a Geçiş Yaptı

ScreaM, CS: GO’da mekanik olarak yetenekli olmasına rağmen, bireysel formu yıllar içinde yavaş yavaş azaldı ve sırasıyla 2018 ve 2019’da G2 ve Vitality gibi en iyi Fransız takımlarından ayrıldı.

Belçikalı oyuncu, oyun piyasaya sürüldüğünden beri VALORANT yayınları yapıyor ve şimdiden hakkında onlarca video yapılmış durumda. Rekabet ortamı geliştikçe ScreaM’in en iyi VALORANT oyunculardan biri haline gelip gelmeyeceğini bilmek için henüz çok erken, ancak Riot Games’in FPS’i onun tekrar zirveye ulaşmasında fayda sağlayacak buna eminiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oyun Devi Tencent Gaming, Amerika’da Yasaklanıyor !

 

Önceki içerikOyun Devi Tencent Gaming, Amerika’da Yasaklanıyor !
Sonraki içerikCoD Mobile Sezon 9, Yeni Haritalarıyla Duyuruldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin