Biliyorsunuz ki geçtiğimiz ay Erzurum ve Potentia adında iki adet Türk oyunu haberini sizlerle paylaşmıştık. Bunlara ek olarak 2021 yılına oldukça aktif giren Türk oyun stüdyolarından Crania Games, yeni oyunu olan A Way To Be Dead’i duyurdu.

A Way To Be Dead, Crania Games stüdyosunun daha önceki oyunu olan Roots of Insanity oyununun evreninde geçen çok oyunculu bir korku oyunu olarak lanse edildi bizlere. Oyunun henüz çıkış tarihi netleşmiş değil. Ayrıca oyun çıkışını gerçekleştirdiği zaman Roots of Insanity sahipleri, oyunu özel bir fiyat ile satın alabilecekler. Oyunun fragmanına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

A Way to be Dead - Official Trailer(4K)

Oyunda epilepsi krizleri sonucu akıl sağlığını kaybetmiş bir doktoru ve bu doktordan kaçan bir grup insanı oynayacağımız belirtiliyor. Doktor, zombiler tarafından istila edilmiş hastanede hayatta kalmaya çalışan bir grup insanı öldürmeye çalışıyor. Oyun çok oyunculu (4vs1) bir korku oyunu olduğu için, doktor ve öldürmeye çalıştığı grup arasında seçim yapabileceksiniz.

Ayrıca oyunun bir devam oyunu niteliğinde olduğunu ve oyundaki ana karakter dahil tüm yaratıkların Roots of Insanity evreninde de olduğunu belirtmekte fayda var. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin