Temsilcimiz Mehmet ”cned” Yağız’ın Acend ile yeni bir sözleşme imzalaması bekleniyor. Türk yıldız ise Acend kadrosuna önerilen sözleşmeye henüz cevap vermeyen tek isim. Gazeteci Bo Hoogland ise cNed’in imza atacağını düşünüyor. Bakalım. cNed, Acend ile yeniden anlaşacak mı?

Son dünya şampiyonu olan Acend, 2020 kadrosunu korumak istiyor. Ancak, mevcut kadronun tamamının sözleşmesi bu yıl itibariyle son buluyor. Bu oyuncuların 4 tanesi ile bu problem çözüldü. Berlindeki Valorant Şampiyonlar etkinliğinde kazanılan zaferin hemen ardından yeniden anlaşmalar yapılmıştı.

13 aralık tarihinde yayınlanan bir Cybersport raporuna göre, oyunculardan dördünün ve antrenörleri olan Laurynas ”NBS” Kisileus’un 2022’nin sonuna kadar sözleşmelerini uzattılar. Bu haberin ardından kafalarda soru işareti bırakan tek isim ise temsilcimiz cNed olmuştu.

Farklı kaynaklardan yayınlanan bir diğer rapora göre ise cNed ile ilgilenen farklı takımlar da var. Temsilcimiz Mehmet ”cNed” Yağız’ın ismi Kuzey Amerika merkezli espor takımı 100Thieves ile anılıyor. Acend ise bir an önce bu sorunu çözüp doğrudan davet edildiği Valorant Şampiyonlar Turuna hazırlanmak istiyor.

Acend takımının belli olmayan ama korumaya çalıştığı kadrosu ise şöyle:

  • Mehmet ”cNed” Yağız
  • Aleksander ‘zeek’ Zygmunt
  • Santeri ‘BONECOLD’ Sassi
  • Vlad ‘Kiles’ Şvets
  • Patryk ‘starxo’ Kopczynski
  • Laurynas ‘Nbs’ Kisielius (koç)
Önceki içerikEpic Games’in 21 Aralık Ücretsiz Oyunu
Sonraki içerikPUBG MOBILE Reaksiyondan Kurtuluş Modu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin