REKLAMmonsters reloaded advertisement

Türkiye’yi uluslararası espor arenasında en başarılı şekilde temsil eden Mehmet Yağız “cNed” İpek, Red Bull ailesinin yeni üyesi oldu.

Mehmet Yağız “cNed” İpek Red Bull İşbirliği

Türkiye’yi uluslararası espor arenasında en başarılı şekilde temsil eden Mehmet Yağız “cNed” İpek, Red Bull ailesinin yeni üyesi oldu. 2020 yılında düzenlenen Valorant turnuvalarına damgasını vuran esporun genç yıldızı mücadelesine artık Red Bull sporcusu olarak devam edecek.

Espor arenasında Türkiye’nin en başarılı isimlerinden Mehmet Yağız İpek Red Bull ailesinin üyelerinden birisi oldu. Esporda profesyonel arenaya 2020 yılında ‘Merhaba’ diyen genç esporcu, sene içinde katıldığı turnuvalara da damgasını vurdu. Katıldığı son 5 turnuvasının ikisinde birinci sırayı elde eden Mehmet Yağız İpek, Valorant arenasının en önemli turnuvası olan ve 3-6 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek Valorant First Strike Avrupa Finalleri’nde takımı TEAM nolpenki ile şampiyonluk arayacak.

“Yolculuğa yanımda güçlü bir yol arkadaşı ile çıktığımı biliyorum”

Red Bull sporcusu olmasını değerlendiren Mehmet Yağız İpek ‘’ Çok fazla kelime bulamasam da böyle bir şerefe layık görülmek hayatımdaki en büyük skordu. Farklı bir yolculuğa yanımda çok güçlü bir yol arkadaşı ile çıktığımı biliyorum.’’ açıklamasında bulundu.

Önceki içerikValorant First Strike Türkiye Finallerinde İlk Gün Sona Erdi!
Sonraki içerikCowsep, Twitch’ten Ban Yediğini Duyurdu
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin