REKLAMmonsters reloaded advertisement

Clash Royale’in kış temalı 19. sezonu şu anda devam ediyor. Adı “Soğuk Kal” olan bu sezonda oyuna yeni bir kule görünümü ve ifadesi eklenmişti.

Bu sezon, Clash Royale League (CRL) 2021 başlayacağından dolayı oyun için önemli bir sezon. Bu yıl Supercell, CRL’deki bireysel temelli yarışmalara geri döndü. Oyuncular, her ay liderlik tablolarında ilk 1.000‘e girmek için normal maçlarda rekabet etmek zorundalar. Buradan, CRL World Finals 2021‘e gitmek için aylık elemelerde ve finallerde yarışacaklar.

Clash Royale League 2021

Geçmiş sezonlar gibi 19.sezon da yaklaşık bir ay sürecek. Oyun içi geri sayıma göre sezon 1 Şubat 2021 saat 01.00‘da sona erecek.

Oyunun 20. sezonu bundan kısa bir süre sonra başlayacak. Yeni sezonla birlikte yeni bir Royale Pass, bazı görünümler ve ifadelerin oyuna gelmesi bekleniyor.

Geçen ay Supercell, her üç ayda bir oyuna önemli denge değişiklikler getireceğini duyurmuştu. Bu nedenle, Clash Royale için bir sonraki denge değişiklikleri Mart ayında tanıtılacak.

19. sezon sona erdiğinde, liderlik tablolarındaki en iyi 1.000 oyuncu aylık elemeye hak kazanacak. Bu maçlar 13 ve 14 Şubat‘ta oynanacak. Buradan en iyi sekiz oyuncu 27 ve 28 Şubat‘ta aylık finallerde yarışacak.

Önceki içerikFURIA Honda’yı 6.Oyuncu Olarak CS:GO Kadrosuna Ekledi
Sonraki içerikCall of Duty: Mobile’a Zombi Modu Tekrar Geliyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin