REKLAMmonsters reloaded advertisement

Clash Royale’nin 17. sezonunun eski kral hazineler 2 Kasım’da bizlerle olacak. Her sezonda olduğu gibi bu sezonda da yeni kule görünümleri ve ifadeler de Royale Pass’e gelecek. Royale Pass’in iki adet çeşiti bulunmakta. Bunlar ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılıyor. Eğer ücretli sürüme sahip olmak isterseniz 4,99 dolar ödemeniz gerekmektedir. Clash Royale’deki ilk kure görünümü olan Ghostly Treasure, Royale Pass’in 10. kademesinde satışa sunulacak. Mega Şövalye Ball Clash ifadesi ise 20. aşamada açılacak. Son aşamada ise efsanevi bir sandık sizleri bekliyor olacak.

Sezon içinde güçlendirilmiş kartlar ise Kraliyet Hayaleti ve Elektro Dev’dir. Bu kartlar sezon boyunca oyuncuların şah seviyesine göre yükseltilecek. Yani bir oyuncu 9. seviyedeyse bu iki kartta bu sezon için 9. seviyede olacak. Elektro Büyücü ve Kıvılcım yeni sezonda zayıflatılacak. Minik Pekka ve Mezar Taş’ına ise oyunda güçlenecek.

16. kısım ise 2 Kasım’da son bulacak. 16. kısımın bitişi ile birlikte Eski Kralın Hazineleri başlayacak. Denge değişiklikleri ise 3 Kasım’da yayımlanacak.

Önceki içerikDirt 5: Amplified Edition Çıkış Tarihi Açıklandı
Sonraki içerikValorant’da Jett Yaşlanırsa Ne Olur ?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin