5 Nisan’da başlayacak olan Clash Royale’in 22. sezonunun adı P.E.K.K.A’nın oyun evi olarak belirlendi. Ayrıca 22. sezonda oyuna yeni kule görünümleri, bazı sihirli öğeler ve ifadeler gelecek.

22. Sezonda Clash Royale gelecek olan Sihirli Öğeler, oyuncuları şimdiden heyecanlandırdı. Sihirli Öğeler şu kartlardan oluşacak;

REKLAMmonsters reloaded advertisement
  • Joker Kartlar
  • Kartlar Kitabı
  • Kitaplar Kitabı
  • Göğüs Anahtarları
  • Sihirli Para

Yeni öğelerin oyuna gelmesi ile birlikte oyundaki Royale Pass’te değişiyor. Bu sihirli öğelere sadece Royale Pass’i satın alarak kazanabilirsiniz. Ve bu da size 4,99 dolara mal oluyor. Royale Pass’in içinde sadece sihirli öğeler yer almayacak.

Yeni Kule Görünümü

Yeni İfade

Clash Royale’in 22. sezonunda oyuna denge değişikliği de gelecek. Supercell, her üç ayda Clash Royale için denge değişikliği yapmaya başladığını duyurmuştu. Fakat henüz bu denge değişikliği şirket tarafından açıklanmadı. Ancak aşağıdaki resimdeki kartlar da denge değişikliğine gidildi.

Yaklaşan güncelleme ile birlikte Clash Royale ekibi, Klan Savaşları 2’de de denge değişikliğine gideceğini söyledi. Supercell, düellolar ve kolezyum savaşları, tekne savaşları, tersane onarımı ve standart oyuncu savaşlarındaki şöhret ödüllerini basitleştirme kararı aldı. Clash Royale oyuncuları 22. sezonu iple çekiyor.

Önceki içerikRare Esports VALORANT Ekibi, Film Çekimi İçin İstanbul’da Toplandı
Sonraki içerikPUBG Mobile, Yeni Oyun Modunu Duyurdu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin