Çeyrek final karşılaşmasının ilk maçı Beşiktaş-Doğuş Üni Aurora arasında oynandı ve karşılaşma da ilk seriyi kazanan taraf Doğuş Üni Aurora oldu.

Karşılaşmanın ilk dakikalarından beri üstünlüğü sağlayan Doğuş Üni Aurora seride 1-0 öne geçti.

Beşiktaş ise karşılaşmanın başından beri her ne kadar elinden geleni yapsa da galibiyeti getiremedi.

Çeyrek Final’in 2. maçı kazananı ise Beşiktaş oldu. İlk maçta güzel bir performans sergileyemeyen Beşiktaş 2. maçı kazanmayı bildi. Karşılaşmanın 8. dakikasında Beşiktaş takımından ilk kan haberi geldi. Dakikalar 12’yi gösterdiği zaman üst koridor tarafında güzel bir savaş başlatan Doğuş Üni Aurora 2 skor almasını bildi. Beşiktaş ise 2 skora rağmen, alameti almayı başardı. Dakikalar 20’yi gösterdiği zaman alev ejderinin etrafında iki takımda toplanmaya başladı. Alev ejderini alan taraf Aurora olsa da Beşiktaş savaş başlatarak Doğuş Üni Aurora ekibinden 2 skor almayı başardı. Dakikalar 30 olduğu zaman güçlü bir Beşiktaş izledik. Barona başlayan Aurora, Beşiktaş ekibinden Kireas baronu çalarak seriyi 1-1 yaptı.

Çeyrek Final’in 3. maçında ise kazanan yine Beşiktaş oldu. Dakika 4′ de ilk kan haberi Beşiktaş ekibi HOLYPHOENİX ve ANTHRAX tarafından geldi. Dakikalar 7’ye geldiği zaman her iki takımda alt koridor tarafında savaş başlattı. Savaşı başlatan taraf her ne kadar Doğuş Üni Aurora olsa da savaşı kazanan taraf erken safhalarda katliam yapan Beşiktaş oldu. Aurora takımı o dakikadan sonra elinden geleni yapsada bir türlü öne geçemediler ve 1-0 üstünlükle başladıkları karşılaşmada 2-1 geri düştüler.

Çeyrek Final’in 4. karşılaşmasında ise ilk kan daha erken geldi. Dakika 3′ de Doğuş Üni Aurora’nın orta koridor oyuncusu Eren tarafından ilk kan akıtıldı. Dakikalar 11’i gösterdiği zaman Aurora üstünlüğü devam ediyordu. Dakika 21 olunca Aurora hala üstünlüğünü bozmayıp yaptığı savaşıda kazanarak kazanma oranını biraz olsun arttırmıştı. Karşılaşmanın 24. dakikasında ise Aurora baronu aldı. Beşiktaş ekibi, Aurora baronu alır almaz hemen bir savaş başlattı fakat savaşı kaybettiler. Aurora savaşı kazanıp hemen bitirmeye çalışmışlardı fakat Beşiktaş oyuncuları yeniden canlanıp adeta HOLYPHOENİX’in (jinx) güzel bir hasarla rakibini geri püskürttü. Her ne kadar geri püskürtse de Doğuş Üni Aurora 2. baronu da alarak karşılaşmayı kazanmayı bildi ve böylece seride durum 2-2 oldu.

Çeyrek Final’in son karşılaşmasında kazanan taraf Doğuş Üni Aurora oldu. Dakika 7’de aurora güzel bir oyunla üstünlüğü sağlayan taraf olmuştu. Dakikalar 14’de ise ilk Padden tarafında ilk kule alınıp üstünlüğünü biraz daha olsun arttırdı. Beşiktaş ekibi kuleye karşılık her ne kadar alameti alsa da pek fazla bir işe yaramadı. Beşiktaş ekibi dakikalar 21’i gösterdiği zaman adeta güzel bir savaş başlatarak geri dönüş yaptı. Bu savaş sonrasında barona dönen Beşiktaş ekibi Aurora tarafından durduruldu. Baron etrafında savaş başlatan Beşiktaş başlattıkları savaşı kazanarak yeniden barona dönen ekip oldu. Dakika 29’da yeniden baron etrafında toplandı. Bu seferde barona başlayan taraf yine Beşiktaş oldu. Fakat Doğuş Üni Aurora hemen müdahale ederek baronu durdurmayı başardı. Hasarların fazla olduğu savaşta üstün çıkan Aurora oldu. Bu savaşla birlikte Aurora üstünlüğü ele aldı ve seriyi kazanan taraf oldu.

Yarı Final’e Çıkan İlk Takım: Doğuş Üni Aurora 

Önceki içerikCS:GO ve Apex Legends’te Hile Açan Oyuncuların Kredi Kartları ve Özel Bilgileri Çalındı
Sonraki içerikNeed For Speed Heat Sistem Gereksinimleri

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin