G2 Esports takımında Dünyaca ünlü orta koridor oyuncusu Caps youtube kanalı açtı. Artık Rasmus Borregaard “Caps” Winther’ın videolarını direk Caps’in gözünden izleyebileceğiz.

Bir dönem Dark Passage’da da mücadele eden başarılı ve eğlenceli oyuncu bizleri yeni açtığı youtube kanalında da eğlendirmeye ve bilgilendirmeye devam edecek gibi duruyor. Caps’in youtube kanalının açılışı için çektiği eğlenceli videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. Caps’in dediklerini anlayamayan kullanıcılar, videonun altında ki çeviriyi okuyabilirler.

Caps Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/channel/UCH3kbIp12IiqaPbfRvtUiMg

G2 Caps | YouTube Channel Announcement!

Caps: Selam millet karşınızda favori orta koridor oyuncunuz.
Kameraman: O dediğin faker oluyor.
Caps: doğru diyorsun tamam kes yenisini çekelim.
Caps: Selam millet karşınızda favori Danimarkalı orta koridor oyuncunuz.
Kameraman: Bjergsen yani.
Caps: ahh o da doğru tamam tamam bir daha, bu sonuncu.
Caps: Selam millet karşınızda G2’dan favori orta koridor oyuncunuz.
Kameraman: Haha Perkz?
Caps: Tamam tamam bu sefer buldum.
Caps: Selam millet karşınızda G2’dan favori danimarkalı orta koridor oyuncunuz, tabi Wunder’i orta koridor oyuncusu olarak saymıyoruz, yani bu sefer oldu bence. Bu videoyu yeni youtube kanalımı duyurmak için çekiyorum, ilk olacak ama umarım sonuncu olmaz. Kanalın içeriğinde yayın anları olacak onun dışında soru cevap videoları ve sizlerden gelecek olan challenge fikirlerini yapabilirim. Bu yüzden yorumlara ne yapmamı istediğinizi yazabilirsiniz ayrıca kanalıma abone olmayı beğenmeyi ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın, yeni videomda görüşmek üzere.

İlginizi Çekebilir: TBF 2019 Yayın Ekibi Belli Oldu!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin