Oyunda pek değer görmeyen Taaruz Tüfeği olan Kilo141 için bir rehber hazırlamak istedik. İşte Call Of Duty:Warzone Kilo141 Loadout Rehberi.

Modern Warfare ve Warzone birbirinden çok farklı iki deneyime sahip oyunlar olurken, birisinde küçük bir harita içerisinde takım olarak savaşa girereken, diğerinde hayatta kalmak için oynuyoruz.

Call of Duty:Warzone’da ise silah eklentisi ayarlayabilmek çok büyük önem taşımakta. Fakat çoğu kişi silahların nasıl oluşturulacağı hakkında bir fikre sahip değil. Bu yazımızda önceki M4A1 ve Grau rehberimizin yanı sıra sizlere Kilo141 için bir loadout dizilimi sunacağız.

Kilo141 Raavas ve Hazır Loadout

Kilo141 yapısal olarak Taaruz Tüfekleri arasında aktif olarak kullanılan ve desteklenen bir silah değildir. Sebebi ise hayatta kalma modu olan Warzone’da efektif bir görevi yoktur. Gelelim ki efektif bir görevi olmazken bile, Fire Rate(ateşleme hızı) oranı ile orta ve yakın çatışmalarda işe yarayan bir etkiye sahiptir. Bu kullanmış olduğum dizilimde ise genellikle orta ve yakın savaşlara girmekteyim. Perk olarak  Cold Blooded,Overkill ve Amped kullanmaktayım. Overkill olarak ikinci silahımda, keskin nişancı tüfeklerinden olan HDR kullanıyorum.

Muzzle: Lightweight Supressor – Monolithic Sup.

Optic: VLK 3.0x Optic

Stock: Fss Close Quarters Stock

Underbarrel: Tactical Foregrip

Ammunition: 50 Round Mags – 60 Round Mags

Kilo 141 Close Range Loadout

Bu dizilim, bu silah ile oluşturulabilecek nadir dizilimlerden birtanesine sahip. Yakın mesafe savaşlarında ve çatışmalarında, Fire Rate oranıyla rakibinizi yıkıcı bir güç ile bitirme imkanına sahipken, Recoil(Sprey) kontrolünde avantaj sağlamaktadır. Perk olarak Cold Blooded,Overkill ve Spotter-Amped kullanmaktayım. Amped kullanma sebebim hızlı silah değiştirmekten dolayı. Spotter kullanma sebebim ise yakın fightlarda rakip düşman tarafından işaretlenip işaretlenmediğim. Kendimi bu perk sayesinde savaşlara dahil edebiliyorum. İkinci silah olarak orta ve uzak mesafeli savaşlar için SKS tercih ediyorum.

Barrel: Singuard Arms 16.6 ”Socom

Optic:  Optic Combat Holo Sight

Stock: Fss Close Quarters Stock

Rear Grip: Rear Grip

Underbarrel: Commando Foregrip

Muzzle:  İsteğe göre grip ya da optic çıkartarak Monolithic Sight ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Call Of Duty:Warzone Grau Loadout Rehberi

İlginizi Çekebilir: Call of Duty: Warzone En İyi M4A1 Loadout Dizilimleri

İlginizi Çekebilir: Call Of Duty: Warzone Perk Rehberi

 

 

 

 

 

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin