Bizimle bağlantı kur

Genel

Call Of Duty: Modern Warfare Multiplayer Reveal Trailerı Yayınlandı!

2007 yılından bu yana Call Of Duty severler tarafından benimsenen Call Of Duty: Modern Warfare serisinin en yeni oyunu Call Of Duty: Modern Warfare Multiplayer Reveal traileri yayınlandı.Nihayet beklenen an geldi ve Activision serinin dördüncü oyununu resmen duyurdu. Yeni oyunla birlikte oyuncuların yıllardır yolunu gözlediği Captain Price karakteri de geri döndü.

Black Ops 4 Oyunu İle Tepki Almıştı

Call of Duty Black Ops 4 oyununda hikaye modunun olmaması, birçok oyunsever tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Bu konu ile hayranlarınnı bir hayli sevindiren Activison, Call Of Duty: Modern Warfare oyununa hikaye modu ekledi. Oyun  içerisinde hikaye modunun yanı sıra multiplayer ve çok oyunculu co-op moduda bulunacak. Grafikleriyle ve yeni oyun biçimiyle, fragmanlarınnda  oyun severleri kendisine aşık eden tutumuyla, Activision bir çok ülkede oyunu ön siparişe çıkardı.

Twitter’dan duyuruldu

”Call Of Duty’nin bugüne kadar ki en sürükleyici Multiplayer oyununa tanık olun” (Witness Call of Duty’s most immersive Multiplayer to date.) isimli tweeti ile 12 Eylül’de PS4 için Açık Betası’nın erişime açılacağını bildirdi.

Trailer Youtube:

İlginizi Çekebilir

PUBG Oynayarak Nasıl Para Kazanılır?

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra sahibi olduğu Cavalries Esports'da head coach olarak görev alıyor.

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Genel