Günümüzde gerek mobil cihazlar gerek bilgisayarlar üzerinden oyun oynamak, oyunlarda vakit geçirmek bir hobi haline gelmiş durumda. Bazı kişiler ise oyununu oynarken para da kazanabiliyor. Medyada bu kişileri gören oyunseverlerse neden bende kazanmayayim demekte. Bugün bizde PUBG severlere para kazanabilecekleri bir platformdan bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz platformun adı GLL.

GLL Oynayarak Para Kazanmak

GLL İsveç Stocholm merkezli bir PUBG organizatörü. İnternet siteleri üzerinden etkinlikler ve günlük turnuvaların yanı sıra büyük espor takımlarının arasında bulunduğu turnuvalar  düzenlemekteler. Sitelerinde Türkçe’nin de aralarında bulunduğu 3 farklı dilde destek sunuyorlar. Peki para kazanmak için hangi adımları uygulamamız gerekiyor gelin sırasıyla görelim.

1. Adım: Siteye gll.gg/tr adresinden giriş yapıyoruz. Daha sonra sağ üstteki giriş kısmına tıklayarak profilimizi oluşturuyoruz.

2. Adım: Profilimizi başarıyla oluşturduktan sonra ayarlar kısmından Steam hesabımızı bağlıyoruz. (Oyun içi nick değiştirdiğiniz takdirde sitedeki PUBG nickname kısmını da güncellemeyi unutmayınız)

3. Adım: Önceki adımları başarıyla tamamladıktan sonra My Teams kısmından bir takım açıyoruz. Create yazısına tıklayarak oluşturabiliyoruz.

4. Adım: Takımımızı da oluşturduktan sonra tekrardan sol kısımdaki tournaments kısmından turnuvaları inceleyip katılabiliriz.

5. Adım: Turnuvalar dışında sağ üst köşedeki play tuşundan da etkinliklere katılıp ödül kazanabiliriz.

6. Adım: Başarılı olup zirveye oynamak.

 

 

 

 

 

 

 

 

GLL’nin Detayları

Sitede premium olanlara daha fazla ödül vermekteler. İlk 3 ay premium hesap ücretsiz. 3 aydan sonra 6 euro ücretlendirme var. Otomatik yenilemeyi profildeki SUBSCRIPTIONS bölümünden kapatabilirsiniz.

Ayrıca büyük turnuvaların bölgeler içinde elemeleri olabiliyor. Takımınızla katılıp elemeleri geçmeniz halinde sizde büyük organizasyonlarda boy gösterebilirsiniz.

Rehberimizi incelediğiniz için teşekkürlerimizi sunuyor, bol kazançlar diliyoruz 🙂

Önceki içerikASUS, Yeni 5700 XT ve RX 5700 Serisi İçin Ekran Kartlarını Duyurdu
Sonraki içerikTurkey5’ın Yeni Logosu Belli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin