Call of Duty: Modern Warfare 24 Ekim’i 25 Ekim’e bağlayan gece sahaya iniyor. Oyun dünyasında adından söz ettirmeyi ve büyük bir hayran kitlesi kazanmayı başaran serilerden bir tanesi olan ve oyuncuların kalbini çalan serinin en yeni oyunu saatler sonra bizlerle.

Bütün oyun dünyasının kenetlendiği yeni yapım, ekran kartı şirketleri tarafından da hazırlıklarla birlikte bekleniyor. NVIDIA oyun için GeForce 440.97 WHQL sürücüsünü bile yayımladı.

Call of Duty: Modern Warfare geliyor

Call of Duty: Modern Warfare, serinin eski oyunları haricinde hem grafiksel olarak hemde oyun mekanikleri olarak daha iyi bir şekilde karşımıza çıkacak. Serinin ilk oyunundan beri Activison‘nın üstlendiği seri, oyunculardan olumlu not almayı başaran uzun soluklu seriler arasında.

Call of Duty: Modern Warfare fiyatı ne kadar?

PC, PlayStation ve Xbox One için yayımlanacak olan oyun, farklı fiyatlandırmalara sahip durumda. Hâlâ ön sipariş sürecinde olmasıyla birlikte satın aldığınız andan itibaren indirmeye başlayabilirsiniz.

Oyun henüz Steam veya Epic Games üzerinde yer almıyor. Activison kendi mağaza sayfasına yönlendiriyor. Bu durumda oyunun PC fiyatları sırasıyla; Standart Sürüm 59,99 euro, Operator Sürümü 79,99 euro ve son olarak Operator Enchanced Sürümü 99,99 euro olarak karşımıza çıkıyor.

PlayStation cephesine baktığımızda fiyatlar sırasıyla; Standart Sürüm 469 TL, Operator Sürüm 569 TL ve son olarak Operator Enchanced Sürüm 669 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak Xbox üzerinden fiyatlara baktığımız zaman sırasıyla; Standart Sürüm 472 TL, Operator Sürüm 572 TL ve son olarak Operator Enchanced Sürüm 670 TL olarak sunuluyor.

Bu seferki fiyatlandırmalara bakacak olursak oyunun Xbox üzerinde önde olduğunu görüyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare ne zaman çıkıyor?

Paylaşılan bilgilere göre oyun 24 Ekim’i 25 Ekim’e bağlayan gece içerisinde yayınlanacak. Xbox tarafından aktarılan bilgiye göre oyun Xbox üzerinden 25 Ekim 00.00 itibariyle oynanabilecek. PC kullanıcıları ise oyunu Türkiye saatiyle (TSİ) 04.00 itibariyle oynayabilecek. Son olarak PlayStation içinde belirtilen iki saatten birisi geçerli olacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin