Herkes tarafından merakla beklenen Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops:Cold War ‘ın oynanış ve tanıtım videosu resmi olarak Youtube’da dün akşam yayınlandı.Yayınlanan fragmanda, oynanış videosunun PlayStation 5 üzerinden yapıldığı belirtiliyor. Ayrıca oyun ile ilgili bazı detaylar da belli oldu.

Reveal Trailer | Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty Black Ops : Cold War oyunun çıkış tarihi 13 Kasım 2020 olarak açıklandı. Çok oyunculu tanıtımının 9 Eylül’de yapılacağı video içerisinde gösterildi. Tanıtım büyük ihtimalle Twitch ya da Youtube platformundan canlı olarak yayınlanacak.

Bu tanıtımda oyunun “Multiplayer” modunun oynanışı, oyundaki yeniliklerin neler olduğu ve beta sürümünün ne zaman çıkacağı gibi detaylar da belli olacak.

Black Ops serisinin 6.versiyonu olan Cold War adından da anlaşılacağı üzere 1980’li yıllarda Amerika ve Sovyet Rusya arasındaki Soğuk Savaş dönemini konu alıyor.Oyuncular oyun içerisinde Vietnam, Doğu Almanya, Sovyet Rusya ve Türkiye’de geçen bölümlerle karşılaşacak.

Oyunun yapım şirketi olan Activision, satışları artırmak için ön sipariş veren oyuncuların açık betaya katılabileceğini de belirtti.

Ek olarak oyuncular 3 farklı paket satın alabilecekler.

  • Standart edition                 : 59.99 Euro
  • Cross-Gen Bundle Edition  : 69.99 Euro
  • Ultimate Edition                 : 89.99 Euro

Ülkemizde ise paket fiyatlarının ne kadar olacağı henüz belli olmadı. Fakat Euro’nun 8 lirayı geçtiğini düşünürsek oyunun en ucuz fiyatının 500 liranın üzerinde olacağını varsayabiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: NBA Oyuncusu Ben Simmons Faze Clan Organizasyonuna Yatırım Yaptı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin