Bu yıl Koronavirüs Salgını sebebiyle iptal edilen dev oyun fuarı E3 2020 fuarının önümüzdeki yıl yapılacağı açıklandı. Detaylar haberimizde.

Coronavirüs gündemden düşmeyerek her geçen gün hızla yayılmaya devam ediyor ve bu virüs salgını yüzünden çoğu oyun etkinliği ertelenmek veya iptal edilmek zorunda kaldı. Oyun dünyasının en önemli fuarlarından biri olan E3 fuarının iptal edilmesinden sonra firmalar fuar sırasında yapılan konferansların online olarak yapılacağını açıklamadı. Fakat şu ana kadar Ubisoft, Bethesda ya da EA Games gibi firmalardan bu konferanslara dair henüz detaylı açıklama gelmedi. Ancak şimdiden E3 2021 için düğmeye basılmış durumda.

ESA yaptığı açıklama ile E3 2021 tarihini duyurdu

Fuarın organizasyonunu yapan ESA (The Entertainment Software Association) yaptığı açıklama ile E3 2021 fuarının 15 – 17 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenleneceğini duyurdu. E3 fuarına bu süre zarfında daha iyi hazırlanacağı, yenileneceği belirtilmiş.

Summer of Gaming Etkinliği

E3 202115-17 Haziran 2021 tarihinde yapılacak. Ayrıca IGN, ”Summer of Gaming” adını verdiği büyük bir etkinlik düzenleyecek. Bakalım E3 2021 nasıl olacak?

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin