Brawl Stars’a yeni karakter, görünüm ve ücretsiz ödüller gelecek. Brawl Stars’ın geliştiricileri oyuna iki yeni karakter, görünüm ve ücretsiz ödülleri oyuna ekleyecek.

Yeni Karakterler

Edgar

Edgar’ın canı az ama yakın dövüşte çok hızlı bir karakterdir. Bir adet asaya sahiptir ve o asayla rakiplerine yüksek hasar verir. Ayrıca saldırı sırasında da can yenileyebiliyor. Edgar, engellerinde üzerinden atlayabiliyor. Bu karakter Brawlidays’ta ücretsiz olarak sizleri bekleyecek fakat Brawlidays bittiği zaman kasalarda yerini alacak.

Byron

Byron bir destek karakteridir. Rakiplerine saldırdığı zaman sadece zarar vermez ayriyetten takım arkadaşlarını da iyileştirir. Byron’un ultisi rakiplere hasar verirken aynı zamanda takım arkadaşlarına da iyileşme sağlar.

Yeni Görünümler

Fındıkkıran Gale

Kardan adam Tick

Tatil Partisi Frank

Bazı karakteler için de ayrıca altın kaplı görünümler geliyor. Gelecek olan şampiyonlar şu şekilde;

 • Daryl
 • Crow
 • Jessia
 • Tara
 • Tick

Duo Showdown Mücadelesi

Ocak ayında oyuna Duo Showdown Challenge modu gelecek. Eğer bu Challenge’ı bitiren olursa Warrior Bo görünümü hediye edilecek.

Brawlidays Hediyeleri

Bügünden itibaren 24 Aralık’a kadar oyuncular bu hediyelerden yararlanabilecek. Sizde bir an önce hediyelerinizi alın.

30 Yorum

  • BENCE GİTMEZ EDGAR AMA ÇOK İYİADAM ÖLDÜRÜYOR BEDAVAVERDİĞİN İÇİ OYUZDEN BELKİ GİDEBİLİR

 1. BENCE BU GERÇEK DEHİL AMA BELKİ GERÇEKTİR AMA BİLMİYORUM AMA OLSA ÇOK İYİDİR İŞALAH ÖYLE BİE ŞEY VARDIR

 2. Abi banA spike cikti inanamadim ben10 bin
  234 kupayim ama halA gizemli çıkmadı ama onun yerineefsane çıktı iki tane efsanevi destansilar bitti ender Lee süper ender lcikti

  ama hala gizemli cikmadi

 3. Kim Hayraymış gercek hayra benim beni herkes tanır dostum çünkü proyum benle kapışan kişiyse hiç şansı yoktur, vesare bana inanana brawl pass açacağım yeni karakter kıt gelmiyor squake ve belle gelmiyor sezon m ortisin mezarlığı altın kol çetesi ve daha birsürü şey gelmiyor supercellin tasarımcısıyım 👍

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin