Ortalığı kasıp kavuran, mobil oyunlar arasında çok popüler olan Brawl Stars Karakterleri ve Oyun Modlarına kısa bir bakış atalım.

Öncelikle Brawl Stars nedir ona bakalım. Finlandiyalı yapımcı Supercell’in çıkartmış olduğu oyun rekabetçi ortamı ile dikkatleri üzerine çekti. Özellikle hızlı biten oyun modları mobil oyuncuların en sevdiği kısım olmuşa benziyor. Ayrıca çeşitli oyun modları ile tüm özellikleri oyuncuları sıkmadan sunuyor.

Oyun Modları;

Elmas Kapmaca (3’e 3)

Özel Elmas Kapmaca haritalarında oynanan bu mod 3 vs 3 olarak oynanıyor. Modun amacı haritanın ortasında çıkan elmasları toplayarak 10 elmas sayısına ulaşmak ve elmasları 10 saniye boyunca elde tutmak

Hesaplaşma (Solo/Duo)

Günümüzün trendini yakalayan olan modumuzu kısaca anlatmak gerekirsa hayatta kalma modu da diyebiliriz. Modun amacı özel hesaplaşma haritalarında oynanan oyun modunda 10 oyuncu (10 Bireysel veya 5 Duo Takım olarak) enerji kasalarını toplayarak hayatta kalan olup, kazanmak.

Ödül Avı (3’e 3)

3’e 3 olarak oynadığımız modda, karşı takım oyuncularını her öldürdüğümüzde yıldız kazanıyoruz. Modun amacı takım olarak en çok yıldızı toplayarak kazanan olmak. Ama dikkatli olun ne kadar çok düşman öldürürseniz, rakip takıma o kadar çok yıldız kazandırabilirsiniz.

Kuşatma (3’e 3)

3’e 3 olarak oynadığımız bu modda haritada çıkan vidaları toplayarak ana makinamıza iletiyoruz. Modun amacı belirtilen süreler içinde en fazla vidayı toplayarak ana makineye iletmek ve büyük robot üretmesini sağlamak ve rakibin makinesini yok etmek.

Soygun (3’e 3)

3’e 3 olarak oynadığımız bu modda rakibin kasasını hedef alıyoruz. Amaç rakibin kasasını yok ederek kazanmak.

Savaş Topu (3’e 3)

3’e 3 oynadığımız bu mod normallerinden biraz daha farklı ve zor. Hem rakip ile savaşarak hemde bir yandan topu kontrol edip rakibe gol atmamız gerekiyor. 2 gol atan takım direkt olarak maçı kazanır. Eğer normal süre 1-1 sonuçlanırsa uzatmalara gider ve kaleye gol atılmasını engelleyen tüm engeller ortadan kalkar. Son 1 dakika da eşitliği bozmazsa maç berabere sonuçlanır.

Amber

Ateşli bir temaya sahip olacak Amber, cadılar bayramında gelmesi bekleniyor. Herkes tek modundaki aynı mekanikler bu modda da söz konusu olacak. Tek farkı saldırı menzilleri bu modda geniş olacak.

Özel Etkinlikler

Boss Savaşı (Boss vs 3)

Özel etkinlik biletleri ile girebildiğimiz bu etkinlikte amacımız devasa robotu öldürmek. Kolay, orta, zor ve usta seviyelerinde oynanan bu modda her bir seviyeyi geçtikten sonra daha zor seviyeye geçebiliyorsunuz.

Büyük Oyun (1 vs 5)

Özel etkinlik biletleri ile girebildiğimiz bu modda 6 oyuncu arasından bir oyuncu ekstra can, hasar ve hıza sahip oluyor. Amaç 2 dakika içinde diğer 5 oyuncuyu öldürerek hayatta kalmak veya 5 oyuncu olarak büyük oyuncuyu öldürmek.

Brawl Stars Karakterleri

Başlangıç Sınıfı Karakterler

Nadir Sınıf Karakterler

Süper Nadir Sınıf Karakterler

Destansı Sınıfı Karakterler

Mistik Sınıf Karakterler

Efsane Sınıf Karakterler

Gizemli Sınıf Karakterler

Eğer sizde hemen Brawl Stars indirmek ve bu heyecana katılmak istiyorsanız aşağıda ki linklerden indirebilirsiniz.

Android Cihazlar İçin

iOS Cihazlar İçin

14 Yorum

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin