Bizimle bağlantı kur

Mobil

Brawl Stars Dev Güncelleme, Yeni Şampiyon

Brawl Stars Dev Güncelleme ve Yeni Şampiyon geldi. Supercell’in başarılı oyunlarından biri olan ve mobil oyuncular tarafından sevilen  Brawl Stars sürekli yenilikler ile kendini güncel tutmaya çalışıyor. Tabii oyuncular da bu yenilikler ile oyunu her geçen gün biraz daha heyecanla oynamaya devam ediyor. İşte Brawl Stars’a yeni gelen güncelleme ile gelenler;

Yeni Şampiyon Rosa 

Yeni şampiyonumuzun adı Rosa ve kendisi boksör botanist. Rosa ormanda bitkilere yumruk atarak hayatta kalmış bir şampiyon. Rosa’nın ana yeteneği taş yumruk ve El Primo’nun saldırısına çok benziyor. Ancak El Primo’nun saldırısının etki alanından daha geniş. Rosa’nın süper saldırısı ise oyuna yeni eklenen bir özellik. Süper gününün adı Şifalı Otlar. Rosa süper saldırısını aktif ettiğinde ise aldığı hasarı azaltan sarmaşık bir zırha bürünüyor. Genel olarak bakacak olursak;

Ana saldırı – Taş Yumruk: Rosa, rakiplerine yumruk atarak öldürmeye çalışır.

Süper Güç: Rosa, zorlu bir ikinci sarmaşık derisi oluşturur ve 6 saniyeliğine gelen hasarı% 80 önler.

Yıldız Gücü -Şifalı Otlar: Rosa çalılıkların içindeyken sağlığına kavuşur.

İki Yeni Kostüm

Tavşan Penny: Paskalya’yı kutlamak için oyuna eklenen Penny tam bir tavşana benziyor.

Shiba Nita: Japonya’nın tatil haftası olan Altın Hafta’yı kutlamak amacı ile eklenen Nita kostümü tatlı bir öğrenciye benziyor.

İlginizi Çekebilir: Brawl Stars Karakterleri ve Oyun Modları

Takımlaşma Güncellemesi

Hesaplaşma modunun korkulu rüyası olan takımlaşma olayına Brawl Stars yapımcıları sessiz kalmadı ve bunun önüne geçmek için bir takım güncellemeler yapıldı. İlk olarak meteorların çalışma şekli değişti. Meteor modunda rakip ile takımlaşarak yan yana durursanız bulunduğunuz bölgeye daha fazla meteor düşecek ve oynanış sizin için zorlaşacak. Diğer modlarda ise takım olarak durursanız artık yanınızda şifa mantarları veya enerji içecekleri çıkmayacak. Ayrıca yapımcı ekip, bu değişiklikleri yakından takip edeceklerini de bildiriyor. Ne diyelim gerçekten başarılı bir iş olmuş!

Brawl TV

Oyuna yeni eklenen Brawl TV özelliği ile artık Dünya çapında en üst sıralarda bulunan oyuncuların maçlarını izleyebiliyorsunuz.

Şampiyon Deneme Özelliği

Aslında en dikkat çekici yeniliğin bu olduğunu söyleyebilirim. Hesabınızda açık olan veya açık olmayan şampiyonları artık deneyebiliyorsunuz. Bu sayede tüm şampiyonlar hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Bunun en güzel tarafı ise özel teklif ile gelen şampiyonları almadan önce deneyerek fikir sahibi olacağınız anlamına geliyor.

Oyuncu İsmi Değiştirme

Artık 50 Elmas karşılığında oyun içi isminizi değiştirebiliyorsunuz.

Brawl Stars’a eklenen yeniliklerin sonuna geldik. Güncellemenin tamamını okumak için buraya tıklayarak resmi duyuruya ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Mobil