REKLAMmonsters reloaded advertisement

Rosen Sharma tarafından kurulan Bluestacks’in en hızlı yeni sürümü olan Bluestacks 5 tam sürüme geçerek yayınlandı. Bu yeni sürüm ile beraber mobil oyun tutkunlarının gözdesi olacak gibi duruyor.

Firmanın belirttiği üzere BlueStacks 5, önceki versiyonlarına göre yazılımsal anlamda çok daha hafif bir uygulama olacak. Bunun ile birlikte yeni nesil Android oyunlarınıda destekleme imkanına sahip olacak.

BlueStacks 5 ne gibi iyileştirmeler sunuyor?

Arayüzünü daha minimalist ve temiz bir görünüme ulaştırarak kullanıcılar, aradıkları ayarları veya özellikleri yalnızca birkaç tıklama ile bulabilecek. Bunun ile birlikte Bluestacks, yeni sürüm olan Bluestacks 5’te uygulamanın en önemli performans etkenini göz önünde bulundurarak RAM kullanım oranını %50’ye düşürdü. Bunun amacı oyunculara daha stabil ve üst düzey performans sunabilmek.

Aynı zamanda daha güçlü ama daha stabil bir oyun motoru geliştirerek FPS değerlerini yükseltmeyi hedefleyen BlueStacks 5, oyuncularına daha iyi bir oyun deneyimi vadediyor.

BlueStacks 5, hem daha akıcı ve hem de daha kaliteli bir oyun deneyimi için en az 60 FPS’i öneriyor. FPS değerinizi
yükseltmek için arayüzün içindeki “Motor” sekmesine tıklayıp menüde yer alan barı sürükleyerek FPS’inizi 60’a kadar yükseltebilirsiniz.

Blustacks 5 Yayın İmkanı Sunuyor

Bunun yanı sıra, yayın yapma özelliğini de es geçmeyen BlueStacks 5, bilgisayarınıza
yükleyeceğiniz ücretsiz OBS veya Streamlabs OBS programları ile kolaylıkla oyun yayını
yapmanıza olanak sağlayacak.

BlueStacks 5’in tüm özelliklerini yakından incelemek veya denemek isterseniz BlueStacks’in web sitesine göz atabilirsiniz.

Önceki içerikBack 4 Blood İçin Yeni Fragman Yayınlandı
Sonraki içerikBlood Moon Kostümleri Wild Rift’e Eklendi
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin