Back 4 Blood

Left 4 Dead yapımcılarının geliştirdiği yeni Back 4 Blood oyununu mutlaka duymuşsunuzdur. Oyuncuların büyük merakla beklediği ve yeni Left 4 Dead dedikleri Back 4 Blood için yeni bir fragman yayınlandı. Fragmanda karakterleri ve zombileri bizlere oldukça göstermeye çalışmışlar. Ayrıca tüm bunların yanında çeşitli silahlarda fragmanda yer alıyor.

Fragmanda gösterilene göre oyunda her karakterin kendine has bir özelliği ve oynanışı bulunuyor. Örneğin Left 4 Dead oyununda 4 farklı karakterimiz vardı fakat kendine has özellikleri yoktu. Bu oyunda özellikle bu mekaniği geliştirmişler. Örneğin “Walker” karakterini kullanırken takım canınız ve hasarınız yükseliyor. Ya da “Jim” karakterini kullanan varsa daha hızlı nişan alıyor. Bize sorarsanız bu mekanikler oyuna çeşitlilik anlamında oldukça renk katmış. Ayrıca bunların dışında özel zombiler de fragmanda yer alıyor. Şimdiden söyleyelim çoğu zombinin özelliklerini Left 4 Dead zombilerine benzetebilirsiniz. Çünkü cidden benziyorlar.

Oyun oynanış olarak Left 4 Dead oyununa oldukça yakın. Bu da çoğu oyuncuyu sevindirmiş gibi gözüküyor. Lafı fazla uzatmadan sizi fragman ile baş başa bırakalım.

Back 4 Blood - Official Characters & Zombies Trailer

Ayrıca oyunun 12 Ekim tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S-One ve PC (Epic Games, Steam) platformları için çıkış yapacağını belirtmekte fayda var. Diğer haberlerimizde görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin