Bigo Live’da artık oyun dünyasında! Sınırsız katılım slotu ve dikkat çeken $2.300 değerindeki ödül havuzuyla, Free Fire turnuvası Bigo Live tarafından organize edilecek ilk turnuva olarak karşımıza çıkıyor.

Bigo Live Gaming Türkiye tarafından gerçekleşecek olan ilk Free Fire Turnuvası’nda takımlar ve aileler, platformun en iyisi olmak için birbiriyle mücadele edecek.

Bigo Live Free Fire Turnuvası Ön Elemeleri ve Finalleri

27-28 Ekim tarihlerinde ön elemeleri gerçekleşecek olan turnuvada tüm takımlar büyük final aşamasına kalmak için mücadele verecek. Sınırsız katılım slotunun yer alacağı turnuva, takım formatında gerçekleşecek ve 4’er oyuncudan oluşan takımlar bir sonraki aşamaya geçmek için en iyi oyunları ortaya koyacak.

Büyük Final Bigo Live’da Canlı Olarak Yayınlanacak

Ön elemelerinin ardından büyük final aşaması, 29 Ekim’de Bigo Live’da canlı olarak yayınlanacak. $2.300 değerindeki ödül havuzu sıralamada en üst sırada yer alan ailelere ve takımlara aktarılacak.

Turnuvanın son kayıt tarihi ise 26 Ekim 23.00

Turnuvaya kayıt olmak için ve detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Bigo Live HK.

Bigo Live’da turnuva heyecanları tüm hızıyla devam edecek ve tabii bunun için de her ay düzenli olarak yapılacak farklı turnuvalarda, aile bonus ödüllerini kazanmak için Bigo Live’da oyun yayıncısı ve bir aileye sahip olmanız gerekiyor.

Bigo Live’daki yayıncılar, kendi takipçileriyle birlikte oluşturdukları ailelerin liderleri olarak konumlandırılacaklar. Aileler içerisinde oluşturulan farklı takımlar, turnuvalarda kazandıkları skorlar ile kendi ailelerin ”Aile Sıralamaları” listesinde dereceye girmelerine de imkan sağlıyor. Ayrıca dereceye giren aileler, bonus aile ödünülü de almaya hak kazanıyor!

Eğer siz de oyun dünyasında kendine bir yer ayırmak istiyorsan Bigo Live’da oyun yayıncısı olabilirsin ve ayriyetten takipçilerinle aileni kurabilirsin.

İndirmek İçin tıklayın.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin