Şu anda aktif olarak CS:GO ESEA Open League arenasında boy gösteren Millennium Agency Esports, duyurduğu yeni kadrosu ile Free Fire arenasına da giriş yaptıklarını açıkladı.

“Yeni bir destan yazmaya geldiler!”

İddialı bir cümle ile Twitter üzerinden yeni kadrosunu açıklayan Millennium Agency Esports, “Free Fire arenasında artık biz de varız.” diyerek oyuncularını takipçileriyle paylaştılar.

Millenium Agency Esports, Free Fire Kadrosu;

  • Kaan “Carty” Polat
  • Eyüp “moro” Bor
  • Muhammed “Danger” Sultan
  • Resul “R4shness” Budak
  • Uğur “Venom” Ataç

Bu duyuru ile birlikte Millennium Agency Esports aktif olarak hem CS:GO hem de Free Fire arenasında boy gösterecek. Şu anda CS:GO ESEA Open League 39. Sezon’da, %63 kazanma yüzdesi ile kendilerine 160. sırada yer buluyorlar. Ayrıca Unleash The Monsters CS:GO Liginde’de mücadele etmekteler.

Kısaca Millennium Agency Esports Hakkında Bilgiler

İsminden de anlaşılacağı üzere Millennium Agency bir espor acentesidir. Kendilerinin sahip olduğu profesyonel ekip ile markaları ve organizasyonları üst düzey bir etkinlik planlaması ile kitlelere ulaştırmaktadırlar. Vizyonları ise Türkiye’de önde gelen espor hizmetlerini veren öncü firma olmak. Esporun Türkiye’de sürdürülebilirliğini arttırmayı amaçlayan Millennnium Agency, bu yolda ilerleyen bir acente.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin