Bizimle bağlantı kur

CS: GO

BIG’in Yeni Kadrosu; Smooya ve Nex Dönüyor, Denis Ayrılıyor!

Kadro düzenlemesine giden BIG, Denisi ve Gob b’yi çıkarıp yerlerine Owen “smooya” Butterfield ve Johannes “Nex” Maget’i getiriyor.

BIG  yaptığı resmi açıklamada smooya’nın denis’in yerine gelerek main awp rolünü üstleneceğini belirtti. Mayıs ayında olduğu ameliyat sonrası tamamen iyileşmediği belirtilen Nex‘in ise Smooya‘nın aksine direk kadroya dahil olmak yerine bir süre daha yedekte kalacağı söylendi.

Nex’in iyileşme süreci devam ederken onun yerine şimdilik Nikola “LEGIJA” Ninić oynayacak.

Bu değişikliklere ek olarak takımın koçu Alexander “kakafu” Szymancyzk’inde kadrodan ayrıldığı ve koç pozisyonuna gelecek olan ismin önümüzdeki haftalarda açıklanacağı belirtildi.

Söz konusu değişikliklerin ana sebeplerinden birisi yönetimin ve Gob b’nin ortak olarak aldıkları “kişisel olarak zor gelse de büyük değişiklikler gerekiyor” kararıydı.

“2019 şimdiye kadar bizim için zor bir yıl oldu fakat her zorluk beraberinde doğru kararları almamızı sağlayacak fırsatlar da getiriyor. Birçok kez bu tür zorluklarla ve sorunlarla karşılaştık fakat her zaman çok çalışarak ve kendimizi adayarak bu zorlukların üstesinden gelmeyi başardık. 2019 yılının başında beklentilerimiz çok farklıydı fakat istemediğimiz sonuçlar elde ettik. Bu yüzden CS:GO kadromuzda büyük değişiklikler yapmaya karar verdik. Yaptığımız değişiklikler kişisel olarak zor aldığımız kararlara dayanıyor evet, fakat biz duyarsız bir organizasyon değiliz, arkadaşlığa ve takım ruhuna inanıyoruz ve hepimiz iyi kalpliyiz, biz bir aileyiz ve aynı değerleri paylaşıyoruz. Bu yüzden, yaptığımız değişikliklerden etkilenen herkese şükranlarımı sunuyorum.” Daniel Finkler CEO

“2019’un ikinci yarısı için kuracağımız kadroyu değerlendirmek için uzun bir süre düşündük ve sonunda İngiltere CS:GO sahnesinin umudu “smooya” ve her zaman bizimle birlikte olmuş “nex” üzerinde karar verdik. Smooya ikinci şansı için, nex ise geri dönüşü için çok çalıştı. Tabi ki Gob B’nin kadrodan ayrılmasına üzülüyorum, benim iyi bir arkadaşımdı ve geçmişteki başarılarımız onun sayesinde oldu fakat yakında onu BIG takımı için önemli bir pozisyonda göreceğiz. Hadi BIG!” Christian Lenz, CGO

BIG’in güncel kadrosu şu şekilde:

Germany Johannes “tabseN” Wodarz
Germany Tizian “tiziaN” Feldbusch
Turkey Ismailcan “XANTARES” Dörtkardeş
United Kingdom Owen “smooya” Butterfield
Germany Johannes “nex” Maget (iyileşme sürecinde)

Germany Nikola “LEGIJA” Ninić (stand-in)
Germany Denis “denis” Howell(yedeğe çekildi)

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

İngilizce öğretmenliği okumakta olan 22 yaşındaki yazarımız Veli, FACEIT'te 10 seviye 😎

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla CS: GO