Battlefield 5’in Chapter 4: Defying the Odds DLC’sinde bir sonraki ücretsiz harita olan Marita, 30 Temmuz’da iki yeni ürünle birlikte PS4, Xbox One ve PC’de yayınlanacak.

Marita Yunanistan’da yer alıyor.  Geliştirici DICE harita için “Bu piyade odaklı haritada eğimli bir dağ sırtına ve kırsal bir kasabanın dar sokaklarında konuşlanın. Arnavut kaldırımlı sokaklarda yoğun silahlı çatışmalar ve sinsi fıçılar için tanklar ve uçaklar bir yana duracak.”dedi.

4.2.1 güncellemesi Xbox One’da 500 MB, PC’de 300 MB olacak. PS4 dosya boyutu, güncellemeden önce açıklanacak. DICE’in tanımlamalarına göre bu harita çok daha piyade odaklı olacak. Marita’daki uçaklar ve tanklar dar bölgelerde çatışan bu piyadelere destek verecek. Marita oyuna eklendiğinde, yalnızca Marita içeriğinde mevcut olacak.

DICE’ın Reddit üzerinden paylaştığı bilgilere göre bu listede bir raundluk Conquest ve iki raundluk Breakthrough modları bulunacak. 8 Ağustos’ta ise içerisinde 32 kişilik oyun modlarının bulunacağı yeni bir liste gelecek.

Marita, bu hafta Battlefield V‘e gelen tek yeni içerik parçası değil. Ayrıca iki yeni Elite skin var: Norman Kingsley ve Ilse Schattenwolf. Her ikisi de Marita yayına girdikten kısa süre sonra Battlefield V’in oyun mağazasından satın alınabilecek. Battlefield V web sitesinde buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Battlefield V - New Marita Map Introduction

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin