Bizimle bağlantı kur

Apex Legends

Apex Legends’ın 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Battle Royale oyunlar arasında çıktığı günden beri yer alan Apex Legends’ın 2. Sezon fragmanı yayınlandı! Oyuncu kitle tarafından yeni bir bakış açısı olarak adlandırılan Apex Legends 2.  sezonunda çok iddaalı.

Geliştiricisi Respawn Entertainment olan ve bir hayatta kalma oyunu olarak oyuncuların dikkatini üzerine çeken bu oyun, son zamanlarda gözde olmaktan düşmüştü. Oyuna uzun süredir bir gelişme getirmeyen yapımcı şirket 2 Temmuz tarihinde gelecek olan Apex Legends 2.sezonda ön yargıları kırabileceğine inanıyor. Reddit’e sızdırılan yeni harita görselleri ve yeni fragman bizim açımızdanda bu ön yargıların kırılacağına işaret.

Apex Legends Wattson

Oyuna getirilen yenilikler sadece yeni karakter ve harita güncellemesi değil. Respawn Entertainment’in daha önce sosyal medya platformlarında, gelecek zamanda geçmiş çağ yaratıklarına hazırlıklı olmalarını söylemişti. Apex Legends’ ın resmi twitter hesabından bu açıklamaları doğrulayan bir video paylaşıldı.İşte ”Gözünü dört aç” başlığı ile paylaşılan video.

Haritaya gelecek olan yenileştirme ve güncelleştirmeler ise aynı zamanda Reddit üzerinden sızdırıldı işte Kings Canyon haritasının yeni hali;

Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon Apex Legends Kings Canyon

Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz ● Discord Sunucumuz ● Kayıt Ol

İlginizi Çekebilir:Taktik Savaşları Şampiyon Rehberi

Bizi Takip Edin
Facebook ● Instagram ● Twitter ●  Twitch ● Steam Grubumuz
Discord Sunucumuz ● Kaydol

Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra sahibi olduğu Cavalries Esports'da head coach olarak görev alıyor.

Yorum Yap

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Apex Legends