REKLAMmonsters reloaded advertisement

EA Games’in önemli oyunlarından FIFA 21, piyasaya ilk sürüldüğü 5 Ekim tarihinden beri düzenli aralıklarla güncelleniyor. İşte Ekim ayından bu yana 6. defa gelecek olan FIFA 21  Güncelleme paketinin yeni özellikleri

Takım Arkadaşı Engelleme Mesafesi

Yeni güncellemenin ilk değişikliği engelleme mesafesi üzerine oldu. Buna göre bir şut çektiğinizde veya pas verdiğinizde, rakip oyuncunun topu engelleyebileceği alan daraltıldı.

FIFA 21 AI Teammate Blocks After TU#6

Top Kesme Mantığı

FIFA 21’in yeni güncellemesinde savunmadaki sorunlara yöneldiğini görüyoruz. Atılan topların kolayca defansın arasından geçmesinden muzdarip olan oyuncuların şikayetleri, EA Sports’u bu güncellemeye itmiş görünüyor.

Bu güncellemede yapay zeka oyuncuların top kesme mantığı geliştirildi. Böylece atılan toplar rakip oyuncunun bacak arasından veya yanından kolayca geçmeyecek.

FIFA 21 Interceptions After TU#6

Boşa Adım Geçiş Hızı

FIFA 21’de beceri hareketlerini iyi kullanabilen oyuncuların attığı olağanüstü golleri görmüşsünüzdür. Bu durum oyuncuları epey kızdırmış olacak ki konu EA Sports’a kadar gitmiş. Bunun üzerine EA Sports, 6. güncellemede bu duruma da el attı.

Böylece beceri hareketleri esnasında oyuncunun, top farklı bir noktaya giderken yaptığı boş koşu artık daha yavaş olacak. Örneğin bir rakip oyuncunun sağ tarafından topu atıp, sol tarafından geçmeye çalıştığınızda yaptığınız koşu, yüzde 50 oranında daha yavaş olacak.

FIFA 21 Güncelleme ekibi oyuncuların görüşlerini ve geri bildirimlerini dikkate aldıklarını belirtiyor. Sizde bu linkten yaşadığınız sorunları ve fikirlerinizi EA ekibine iletebilirsiniz.

Güncelleme Notları hakkında detaylı bilgi edinmek için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

Önceki içerikEspor Oyuncularının Valorant Ayarları
Sonraki içerikSmeb, League of Legends’tan Emekli Oldu

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin