Son zamanların en çok popüler olan oyunları arasında kendine yer edinen Among Us oyununa dair yeni bir harita görseli paylaşıldı. Oyuncular tarafından çok beğenilen paylaşım 2 gün içinde 400,000 beğeniyi geçti.

Ayrıca yetkililer 10 Aralık tarihinde düzenlenecek olan TheGameAwards organizasyonunda oyuna dair yeni haberler geleceğini de söyledi.

Among Us maksimum 10 kişiye kadar oynanabilen oyunun içerisinde impostor(katil) ve crewmate(takım arkadaşı) adında 2 çeşit rol içeren bir rol yapma oyunudur. Oyunda impostor olan kişiler kendilerini masum gösterip diğer kişileri oyunda öldürmeye çalışıyor. Bu amaç uğrunda da kapı kapatmak, elektrik kesmek gibi çeşitli sabotaj özelliklerine de sahip. Crewmate rolünde olan kişiler ise olabildiğince çabuk haritada ki görevleri yaparak oyunu kazanmaya çalışıyor.

Görseli incelediğimizde haritanın bir uzay temasına sahip olacağını söylemek yanlış olmaz. Ve bu haritada da eski haritalardan bildiğimiz bazı tanıdık görevler yine karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra bu haritanın tam halinin nasıl olacağı hala belli değil. Henüz yeni haritaya dair tam bir görsel yayınlanmadı. Fakat yeni haritayla birlikte oyunun daha zevkli hale geleceğinden eminiz.

Oyun şu anda Steam üzerinde 10,50 TL gibi oldukça ucuz bir fiyattan satışta. Eğer rol yapma oyunlarını çok seviyorsanız ve özellikle kalabalık bir arkadaş grubunuz varsa oyunu şiddetle oynamanızı tavsiye ederiz.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin