Superliminal, akıl sınırlarını zorlayan bir bulmaca oyunudur. Perspektif ve optik illüzyonların kullanıldığı bu oyunun da hayranları oldukça çoktur. Odalar, dekorlar, perdeler, çeşitli simetrik şekillerin eğilip büzüldüğü bu oyunu bitirmekte büyük bir sabır istiyor. Yeni gelecek olan güncelleme sayesinde de, akılları zorlayan superliminal oyununa co-op ekleniyor!

Oyuna gelecek olan yeni bir güncelleme ile artık co-op olarak oynayabileceğiz. Bu co-op oyun modunda yanınıza en fazla 3 kişi alabileceksiniz. Ama, onlar sizin gibi bir karakter değil de bulmacayı çözmenize yardımcı olacak birer satranç taşı olarak gelecekler. Bu demek değil ki hareketsiz kalacaklar! Yanınıza gelen arkadaşlarınız da kendi başlarına hareket edebilecekler. Yani, kelimenin tam anlamıyla kanlı canlı birer piyon olacaklar.

Daha da rahatsız edici olan şey ise, arkadaşlarınız oyunun perspektif hilesine bağlı olarak hareket edecekler. Geliştirici Pillow Castle tarafından paylaşılan bir gif’te, oyuncu arkadaşlarınızın yerlerini değiştirebiliyor ve perspektife göre hareket ettirebiliyorsunuz.

”Bu co-op modu oyuna zorluk katacak” düşüncelerini duyabiliyorum. Hiç öyle düşünmeyin çünkü işleri oldukça kolaylaştırıyor. Ayrıca, oyun bununla sınırlı kalmayıp Pillow Castle yeni bulmaca odaları, görünmezlik güölendirmesi ve yeni kozmetiklerle oyunu genişletiyor.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin