Ajan 47’nin tatili resmen bitti gibi görünüyor. Ajan 47’nin suikastçi hayatından kopmasının zamanı gelmişti fakat maalesef üstlerinin kendisi için başka planları var gibi görünüyor. Eylül ayının, Hitman 2 yol haritasında Ajan 47, Maldivler’de tropik bir tatil adası olan Haven Island’a uçuyor. Ancak Piña Colada için pek vakti olamayacak gibi. Yeni hedefler, kilit açmalar ve görevler içeren Eylül ayının başından sonuna kadar sürecek çok sayıda yeni görev var!

Yol haritasına baktığımızda, 12 Eylül’de geçerli olacak Dubious Cohabitation sözleşmesi yer almakta ve gizli ajanımız eski bir suikastçı arkadaşını arayacak. Görevin planlanması halinde, Ajan 47 bol kaşmir bir takım elbise giyerek bir yolculuğa çıkacak.

13 Eylül’de ise, bu ayın ilk Legacy Elusive Target’i The Blackmailer’e göz atabileceğiz. Kontratta, hedefimiz Paris’in podyumlarına doğru yürüyecek ve Ajan 47’nin onu dışarı çıkararak gizli bir hafıza kartı alması gerecek.

19 Eylül’de ise, Ajan 47’yi, bir Şaman kılığına girerek gizli bir tarikata sızmış olan Merele Vahiy’i olarak göreceğiz. Bu kontratı tamamladığınızda, düşmanları kusacak hale getiren Emetic Bombade’in kilidini açmış olacaksınız.

24 Eylül’de Haven Island genişleme paketi sahipleri için oynanabilecek olan iki özel göreve yani Bitter Pill ve A Silver Tongue erişebileceksiniz.

Son olarak, 27 Eylül’de The Angel of Death adında başka bir Legacy Elusive hedef daha ekleniyor. Ajan 47’nin, yaşlı bir emekli hemşireyi almak için Marakeş’e dönmesi gerekecek ve hemşireyi halledebilmek için 10 gün boyunca zamana karşı yarışması gerekecek.

IO Interactive ilerleyen aylarda, yeni öne çıkan kontratlar, oyun güncellemeleri ve canlı yayınlar ekleyecek. Şimdiden iki kontrat yapıldı ve bir sonraki kontrat 12 Elül’de yayınlanacak. Sanıyorum ki Ajan 47’nin yaz tatili sona ermiş gibi görünüyor belki de Noel tatili daha rahatlatıcı olacak.

HITMAN 2 - September Roadmap (New missions and unlocks!)

Önceki içerikDemise, Dubai’ye Gitmeye Hak Kazandı
Sonraki içerikOliver Lumsden: We want to thank the fantastic Turkish community

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin