League of Legends dünyasında korku ve dehşetin sembollerinden biri olan Fiddlesticks şampiyonu yenileniyor. Şampiyonun yenilenmiş hali ortaya çıktı.

League of Legends’ın ilk şampiyonlarından Fiddlesticks yenileniyor

League of Legends oyununda ilk şampiyonlar arasında yer alan Fiddlesticks karakteri yenileniyor. 10 yılı aşkın bir süredir oyunda yer alan ve metadan uzun bir süre önce düşen Fiddlesticks’in yenilenmiş hali için bir video da paylaşıldı.

Yenilenen haline baktığımızda eskisine nazaran görsel olarak daha ürpertici olduğunu görüyoruz. Yetenekleri ise eski versiyonunun üzerine konmuş ve biraz daha değiştirilmiş diyebiliriz.

Fiddlesticks Gameplay Preview | League of Legends

YETENEKLER

Zararsız Korkuluk: Karakterin pasif özelliğinde eskiden korkuluk gibi sabit kaldığını ve 1.5 saniye boyunca hareket hızı kazandığını görüyorduk. Zararsız Korkuluk isimli yeni pasif özelliği ise korkuluk kopyaları bırakıyor. Muhtemelen totem gibi de kullanabileceğimiz bu kopyalar, biraz da düşmanın kafasını karıştırmak için kullanılacak gibi duruyor.

Q (Dehşet Sal): Yine eski yeteneğe benzeyen Dehşet Sal yeteneğinde de ufak bir değişikliğe gidilmiş. Düşmanı yine kısa bir süreliğine korkutabiliyorsunuz. fakat aynı düşmana belli bir süre geçmeden korku salamıyorsunuz. Bunun yerine CT süresinde Q özelliğiniz düşmana ufak bir hasar veriyor.

W (Kan Hasadı): Kan hasadı da genel olarak can çalma üzerine işliyor. Eskisine oranla bu sefer birden fazla düşmandan can çekebiliyorsunuz. Yani karşınızda iki minyon ve bir düşman şampiyon var diyelim. Can çekme olayını bu üçlü arasından yapıyorsunuz.

E (Biçen Tırpan): Eskiden E’ye bastığınızda bir karganın (Karayel) düşmanlardan sekerek onlara hasar verdiğini görüyorduk. Bıçan Tırpan özelliğinde ise Fiddle elindeki tırpanı düşmanlarına doğru savuruyor. Onlara hasar verdiği gibi yeteneklerini kullanmasını da engelleyecek bir Stun sağlıyor.

R (Karga Sürüsü): Bu yetenek aslında bir önceki Ulti ile aynı özelliklere sahip. Kısa bir süre odaklandıktan sonra ileri atılan Fiddle’ın etrafında dönmeye başlayan karga sürüsü alan içindeki tüm düşmanlara büyü hasarı veriyor.

Önceki içerikGamerbase Community Series Çok Yakında Başlıyor!
Sonraki içerikSmooya Chaos Takımında Yedeğe Çekildi

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin