Gamerbase’in yeni turnuva serisi Gamerbase Community Series başlıyor! Oynadığı oyunda durmaksızın kendini geliştirenler için bir rekabet ortamı hazırlamak ve verilen emeklerin ödüllendirilmesini sağlamak için düzenleyeceğimiz Gamerbase Community Series’in ilk sezonunda CS:GO, PUBG ve FIFA20 turnuvaları yer alacak. Seri kapsamında her ay birden fazla turnuva organize edilecek. Turnuvalar genellikle çevrimiçi olurken bazen de çeşitli LAN merkezlerinde oynanarak rekabet atmosferi artırılacak.

Çok yakında başlayacak ilk sezonun ilk sponsorlarıysa Cooler Master ve AMD oldu! Düzenlenen GCS turnuvalarının ödül havuzları bu markalarca desteklenecek. Daha fazla ve daha çeşitli turnuvalar düzenlenilebilmesi içinse sezon boyunca sponsor sayısı artırılacak.

İlk sezonda herkesin mücadele edebilmesi için turnuvalar tüm oyunlarda SOLO/1on1 ve DUO/2on2 biçiminde olacak ve tek bir gün içerisinde tamamlanacak. GCS bir topluluk serisi olsa da onlarca turnuva organize etmiş ve yönetmiş tecrübeli Gamerbase ekibi tarafından tüm turnuvalar azami profesyonellikte yönetilerek katılımcılara eşsiz bir deneyim sunulacak.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin