Mobil hayatta kalma oyunları
REKLAMmonsters reloaded advertisement

PUBG Mobile gibi çevrimiçi oyunları oynamak istiyorsunuz ama telefonunuz eski, internetiniz de yetersiz mi? O zaman bu yazımız tam size göre.

Sizler için 400 MB altı ve çevrimdışı oynanabilecek en iyi 5 mobil hayatta kalma oyunu seçtik.

#1 – ScarFall: The Royale Combat

Bu oyunun oynanışı PUBG Mobile’a çok benziyor ve battle royale meraklıları bu oyunu çok sevecekler. Oyun, düşmanlardan kaçmak için kullanabilecek harika bir araç koleksiyonuna sahip.

Oyuncular, silahların yanı sıra savaş alanında hayatta kalmak için tıbbi kitler ve enerji içecekleri de bulacaklar. Ayrıca oyuncular bir maçta yeniden doğabiliyorlar.

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut :378 MB

#2 – Cover Fire: Offline Shooting Games

Bu oyunun çevrimdışı tek oyunculu modu kesinlikle oynamaya değer. Oyunun heyecan verici hikaye modu 12 ilginç bölüme ayrılmıştır.

Oyun ayrıca oyuncularına düşmanları öldürmek için iyi bir silah cephaneliği sağlar. Oyuncular ayrıca yeni çevrimdışı Virus Zombies etkinliğine de katılabilir.

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut:378 MB

#3 – BattleOps

Bu oyun battle royale türüne girmese de, oyuncular kesinlikle yoğun aksiyonun tadını çıkaracaklar. PUBG Mobile’da keskin nişancılıktan hoşlanan oyuncular kesinlikle BattleOps’u indirmeliler.

Oyun tarafından sunulan birçok çevrimdışı çok oyunculu harita var. Hikaye tabanlı FPS görevleri ayrıca heyecan verici silahlı dövüş sahneleri içerir.

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut:303 MB

#4 – Ghost Fire: Free Battle Royale & Shooting games

Fütüristik bir arka planda geçen bu oyunda büyüleyici battle royale maçları var. Maçların temel kuralları PUBG Mobile ile aynı.

Oyuncular, düşmanları öldürmek için lazer katanalar ve piksel tabancaları gibi havalı silahları kullanabilirler. Oyun ayrıca oyuncuların karakterlerinin görünümünü özelleştirmek için kullanabilecekleri farklı görünümler sunuyor.

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut: 230 MB

#5 – Blood Rivals – Survival Battlegrounds FPS Shooter

Oyuncular, PUBG Mobile’da olduğu gibi savaş alanında silah ve malzeme aramak zorunda. Kendilerini düşmanlardan korumak için birincil ve ikincil olmak üzere iki silah alabilirler.

Yüksek hızlı trenlerden helikopterlere kadar, oyuncuların güvenli bölgeye zamanında ulaşmak için kullanabilecekleri birçok araç var. Güvenli bölge zamanla küçüldüğü için oyuncular saati de dikkate almalıdırlar.

Buradan indirebilirsiniz.

Boyut : 192 MB

Önceki içerikNostalji Oyunlar Serisi – Half Life
Sonraki içerikEn İyi PES Taktikleri ve Dizilişleri

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin