PUBG Mobile hayranları, önümüzdeki hafta oyunun devamı olacak PUBG Mobile 2’nin açıklanacağına dair raporların ortaya çıkmasıyla son derece heyecanlı.

PUBG Mobile‘ın olası bir devamı ile ilgili haberler bir süredir yapılıyordu. Bu haberlerin doğruluğu Krafton CEO’su Kim Chang-han, Bloomberg’e şirketin PUBG’ye dayalı bir mobil oyun serisi başlatmayı planladığını söylediğinde daha da güçlendi.

Son raporlara göre PUBG Mobile 2, 2051’de geçecek ve fütüristik ögeler içerecek.

PUBG Mobile 2 2051 Yılında Geçecek

Player IGN’e göre PUBG Mobile 2 önümüzdeki hafta duyurulabilir. Ünlü PUBG veri madencisi bir Weibo gönderisine atıfta bulundu ve oyunun 2051‘de geçeceğini belirtti. Ayrıca dronlar ve konuşlandırılabilir sığınaklar gibi fütüristik araçlar da oyuna eklenebilir;

“Bu, yeni bir oyun olacak ve oyunun arka planı 2051’in geleceğine yerleştirilecek. Gelecekteki yeni nesil silahlar, haritalar ve hatta dronlar ve konuşlandırılabilir sığınaklar olacak. Bu oyun iOS ve Android platformlarında satışa sunulacak ve PUBG’nin önümüzdeki hafta resmi olarak duyurması bekleniyor. “

PlayerIGN ayrıca PUBG Mobile 2’nin PUBG Global Invitational S 2021‘de duyurulabileceğini söyledi. Ancak şunu da belirtmemiz de fayda var, burada geçen tüm haberler tamamen söylenti ve doğruluğu henüz resmi olarak onaylanmadı.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin