WitcherCon 2021
REKLAMmonsters reloaded advertisement

The Witcher’dan sonra düzenli olarak düzenlenen sanal etkinlik WitcherCon etkinliğine hoşgeldiniz. CD Projekt Red bu kapsamda etkinliğin tarihini ve etkinliğin programını açıkladı. Fakat size şimdiden o beklediğiniz şey için üzücü bir haber vereceğiz. Evet, Witcher 4 programda yok. Dolayısıyla firma büyük bir sürpriz yapmaz ise Witcher serisinin yeni bir oyunu ile bir süre daha karşılaşmayacağız.

Resim
Kaynak: Witcher – Twitter

Günümüz koşullarından dolayı internet üzerinden gerçekleşecek olan etkinliği Netflix, Youtube ve Twitch platformlarından izleyebiliyor olacaksınız. Afişten de görebileceğiniz üzere etkinlikte The Witcher dizisinden çoğu karakterle röportaj yapılacak. Ayrıca oyunların arkasındaki hikaye serüvenini izliyor olacaksınız. Tüm bunların yanında ünlü oyuncu Henry Cavill’in, Netflix ve Witcher serüveni hakkında röportajını ve konuşmasını izleyebiliyor olacaksınız.

WitcherCon etkinliği 9 Temmuz ve 10 Temmuz tarihlerinde 2 oturum şeklinde gerçekleşecek. Ve tüm program içeriğini bir akış şekilde izleyeceksiniz. Dolayısıyla iki tarihinde program içeriği hemen hemen aynı olacak. Ayrıca 10 Temmuz’daki yayının bir önceki günkü yayının tekrarı olacağı belirtilmiş. Tabii ki ekstra içeriklerle beraber. Bunu da belirtmekte fayda var.

Önceki içerikXbox Cloud Gaming Kullanıma Hazır
Sonraki içerikeFootball PES 2021 EURO 2020 Kampanyası Başladı!

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin