VCT Masters: Berlin heyecanı her gün yenileniyor ve birbirinden güçlü takımlar bizlere seyir zevki yüksek maçlar izletiyorlar. VCT Masters: Berlin üçüncü gün karşılaşmaları Gambit Esports ve 100 Thieves maçı sonrasında sonuçlandı.

VCT Masters: Berlin Üçüncü Gün Karşılaşmaları

KRU Esports 2-1 ZETA DIVISION

VCT Masters: Berlin üçüncü günün ilk karşılaşmasında B grubundan KRU Esports ve ZETA DIVISION karşı karşıya geldi. KRU Esports, ilk haritada oynadığı oyunla gözleri büyülemeyi başardı fakat ikinci haritada istediği oyunu oynayamadığı için ZETA DIVISION galip geldi. Karşılaşmanın son haritasında ise KRU Esports kazanarak bir üst tura yükseldi.

Sentinels 2-1 G2 Esports

D grubunun en çok merak edilen karşılaşmasında Sentinels ve G2 Esports karşı karşıya geldi. Sentinels ekibi ilk haritada üstün oyunu ile birlikte kazanmayı başardı fakat ikinci haritada G2 Esports, rakibi karşısında güzel oyun ile birlikte durumu 1-1’e getirdi. Sentinels ekibi Haven haritasında rakibine büyük bir fark attı fakat maçı o attığı farkla bitiremedi. G2 Esports geri döndü derken Sentinels ekibi, hızlı oyunu ile birlikte durumu 2-1’e getirdi.

100 Thieves 2-1 Gambit Esports

Günün son ve en heyecanlı karşılaşmalarından birisi olan 100 Thieves ve Gambit Espor karşı karşıya geldi. Seriye 1-0 başlayan Gambit Esports, ikinci haritada da istediği oyunu sergiledi hatta rakibine fark attı fakat 100 Thieves ekibi geri dönmeyi bildi ve haritayı kazandı. Üçüncü haritada da mükemmel bir oyun sergileyen 100 Thieves, durumu 2-1’e getirdi ve VCT Masters: Berlin Playoff’lara yükseldi.

Önceki içerikTeam Demiral Esports FIFA Ultimate Team Kadrosunu Duyurdu!
Sonraki içerikFar Cry 6 Çıkış Sonrası Yol Haritası Açıklandı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin