VCT Masters: Berin dördüncü gün karşılaşmaları, Sentinels ve F4Q maçından sonra son buldu. VCT Masters: Berlin karşılaşmaları hız kesmeden devam ederken Çeyrek Final’e çıkan bazı takımlar da belli oldu. Gelin VCT Masters: Berlin dördüncü gün karşılaşmalarının sonuçlarına bir göz atalım.

VCT Masters: Berlin Dördüncü Gün Karşılaşma Sonuçları

ENVY 2-0 KRÜ Esports (B Grubu)

VCT Masters: Berlin B grubunun ilk Çeyrek Finalisti Envy ekibi oldu. Envy, KRÜ Esports karşısında ilk harita da zorlansa da ikinci haritada rahat bir galibiyet aldı ve VCT Masters: Berlin’in B grubunun ilk Çeyrek Finalisti oldu.

Vision Strikers 2-0 Acend (A Grubu)

Günün ikinci karşılaşmasında temsilcimiz Mehmet Yağız ”cNed” İpek‘in takımı Acend ile Vision Strikers karşı karşıya geldi. Acend, Vision Strikers karşısında istediği oyunu bir türlü oturtamadı ve 2-0’lık yenildi. Vision Stikers ise Çeyrek Final’e adını yazdırmayı başardı.

Sentinels 2-0 F4Q (D Grubu)

VCT Mastes: Berlin dördüncü günün son karşılaşması D grubundan Sentinels ve F4Q ekipleri karşı karşıya geldi. F4Q ekibi, güçlü rakibi Sentinels karşısında her ne kadar istediği oyunu öne sürse de kazanmayı başaramadı ve 2-0 yenildi.

Önceki içerikEn İyi PlayStation Ekipmanları
Sonraki içerikCem Bölükbaşı, Euroformula Open Avusturya Yarışında da Podyuma Çıktı

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin