REKLAMmonsters reloaded advertisement

7 Ocak‘ta yapılan güncelleme ile birlikte CS:GO ‘nun rekabetçi ve yoldaş modlarındaki çıkan oyuncunun yerine gelen botlar artık olmayacak.

Uzun yıllardır bir çok oyun sever tarafından oynanmakta olan FPS oyunu CS:GO‘ya gelen son güncelleme ile oyunda bazı şeyler değişti. Bildiğiniz üzere rekabetçi veya yoldaş modunda iken  bir oyuncu oyundan çıkar, oyundan atılır ya da bağlantısı koparsa yerine bot ekleniyordu. Yapılan bu güncelleme ile birlikte artık rekabetçi maçlarda oyuna bot eklenmeyecek. Takım oyuna 4 kişi olarak devam edecek. Ayrıca tüm takım oyundan ayrılırsa yerlerine sadece temsilen bir bot eklenecek.

Son güncelleme notlarında, “Bir oyuncunun bağlantısı kesildiğinde veya klasik rekabetçi ve yoldaş modlarında oyundan atıldığında, artık bir botla değiştirilmeyecek. Diğer takımın tamamı ayrılırsa, bir bot diğer takıma eklenecek” şeklinde bir açıklama yapıldı. Valve‘nin oyunda böyle bir değişiklik yapmasının sebebi takımda kötü oyuncunun oylanarak atılması ve yerine gelen botu kontrol etmek istemeleri olabilir.

Ayrıca yapılan son güncelleme bu değişikliğin yanı sıra harita düzenlemeleri, hata düzeltmeleri, karakter görünümleri ve bazı iyileştirmeler de içeriyor.

Güncellemenin tüm detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Önceki içerikeFootball Puanı Programı Güncellendi
Sonraki içerikNiP ve BIG Gösteri Maçında Karşı Karşıya Gelecek

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin