REKLAMmonsters reloaded advertisement

Riot Games’in geliştirmiş olduğu FPS oyunu olan Valorant ,espor ekosistemi içerisinde ilgiyi ve büyük kitleleri üzerine çekmeye devam ediyor. Farklı oyunlardan gelen profesyonel oyuncular, oyuna olan ilgiyi ve sevgiyi daha çok arttırmaya sebep oluyor.

Oyunun kendisine has olan mekaniklerinin yanı sıra, oyun içerisinde ücretsiz bir şekilde nick (kullanıcı adı) değiştirme imkanınızın olması. Bu durum ile birlikte kendinize ait özgün bir nick oluşturabiliyorsunuz. Peki Valorant’da nick nasıl değiştirilir ? Gelin sizlere bu yöntemi aktaralım.

Valorant Nick Değiştirme

  • account.riotgames.com/ adresine Valorant için oluşturduğumuz Riot hesabımıza hesap bilgilerimiz ile giriş yapıyoruz.
  • Karşınıza gelen Riot Hesap Yönetimi sayfanızda sol listede yer alan RIOT ID seçeneğine giriş sağlıyoruz.
  • RIOT ID ekranında var olan oyun içi nickinizi değiştirmek için nick’inizin karşısında bulunan kalem işaretine tıklıyoruz.
  • Nick özelleştirme ekranında kendinize ait ve özgü nick’inizi ister takım TAG’ınız olacak şekilde ister özel karakterler bulunduracak şekilde arada boşluk bırakarak doldurabilirsiniz.
  • Var olan ikinci kutucukta ise isminizin yanında gözükecek oyun içi kodunuz bulunmakta, buraya maksimum 5 karakter gelecek şekilde istediğiniz bir kombinasyon deneyebilirsiniz. Arkadaş olarak eklemenizde önemli bir rol oynamaktadır.
Önceki içerikValorant’a Yeni Yılda Yeni Ajan Gelebilir
Sonraki içerikSüper Mario Manga’nın İngilizce Versiyonu Çıktı
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin