Neredeyse hepimiz VALORANT maçı öncesinde atış poligonuna giriyoruz ve atış poligonunda yeni ajan hakkında ipuçları veren bir ses ile karşılaşıldı.

Yaklaşan VALORANT ajanı aylardır merakla bekleniyor. Riot Games aslında bizlere yeni ajan hakkında bir çok ipuçları bırakıyor. Hepimiz az çok Fracture haritasında bulunan Deadeye hakkındaki ipuçlarını biliyoruz. Bizlere aktarılan görüntülerden karakterin gözlüklü ve şık kıyafetli olduğu, Fracture haritasında gizemli bir kişi tarafından bizlere aktarıldı. Bu kaoslu sesin içinde bildirilen ajanın Deadeye‘nin olduğu sızdırıldı.

Ayrıca 3.08 ile bugün atış poligonunda Deadeye için yeni bir ses teaser’ı duyuldu. Cynpel tarafından yakalanan bu görüntü ve ses videoda da gördüğünüz gibi, tahtalı bir duvarın arkasındaki merdivenin dibinde rahat bir şekilde duyulabiliyor.

Ajanın durumu Eylül güncellemesindeki teaser ile uyumlu, süslü bir kartvizit ve bir fincan kahve görmüştük. Fracture’de yeni karakteri çözmemiz için yeni güncellemeler ile birlikte ipuçları eklenebilir. Bu ipucunun kartın arkasıyla alakalı olduğunun söylentisi de etrafta konuşuluyor. Yeni ajan kafamızda belirmeye başlıyor ama bu kadar ipucu yeterli değil. Yeni ajanın hakkında şunu söyleyebiliriz; hayattan keyif alabilen bir karakter.

Önceki içerik2022 Sezon Öncesi: Açık Beta Önizlemesi
Sonraki içerikLeague of Legends 11.21 Yama Notları

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin