REKLAMmonsters reloaded advertisement

Valorant Ignition Series, Riot Games’in küresel anlamda rekabeti arttırmaya dayalı bir turnuva sistemi. Bu sistem hakkında herşeyi sizler için aktardık.

Espor olması yönünde Valorant üzerinde bir hayli bir hype var.Bu hype ile birlikte Espor’a yönelik FPS türü tarzıyla bir çok profesyonel oyuncu Valorant’a geçiş sağladı. Bunun ile birlikte Riot Games FPS türü oyunu Valorant için küresel bir turnuva düzenleme kararı aldı.

Riot Games Tarafından düzenlenen Valorant Ignition Series 2020  dünyanın ilk şampiyonunu belirlemek için organize edildi.

Valorant Ignition Series 2020

Ignition Series ” En iyi profesyonel Valorant oyuncularını ve ekiplerini bir araya getirmeyi hedefleyip rekabeti ortaya koymayı amaçlayan ” Riot ortak tabanlı bir turnuva organizasyonu.

Format

Turnuva küçük,orta ve büyük olmak üzere 3 farklı boyuttaki turnuvada oluşacak. Bu turnuvaların herbirisi Valorant küresel Espor ekosistemine direkt olarak etkisi olacak. Bunun ile birlikte aşağıda isimleri bulunan bölgeler bu ekosistem içerisinde bulunacaklar.

Kuzey Amerika
Brezilya
Latin Amerika
Kore
Japonya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Avrupa
Rusya
Türkiye
Orta Doğu

Riot Games organizasyonun önümüzdeki son bahar ayları içerisinde başlayacağını belirtti. Organizasyon Valorant resmi Twitch adresi üzerinden yapılacak.

 

Önceki içerikLeague Of Legends VFŞL 7. Hafta Tamamlandı
Sonraki içerikAscent Nasıl Doğdu?
Bedirhan Avcı
Geçmişte Mod-Z Esports'da PUBG oyuncusu olarak oynamış ve TOA Esports'da asistanlık yapmış olan yazarımız Bedirhan, şu anda Gamerbase'de yazdığı haberlerle sizleri bilgilendirmenin yanı sıra Dark Passage Esports Club'ta Menajerlik yapmakta.

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin