REKLAMmonsters reloaded advertisement

En yeni silah skinlerinin olduğu BlastX Koleksiyonu Valorant mağazasına geldi. Bu koleksiyon bize geçmişte gördüğümüzden biraz farklı bir temaya sahip beş harika yeni skin getiriyor.

İşte tüm detaylar;

The Valorant BlastX Koleksiyonu

Yeni koleksiyon, Nerf silahları veya Legolar gibi hepsi oyuncaklara benzeyen beş farklı silah görünümüne sahip. Bu, çoğu silah kaplamasının sahip olduğu görünümlere pek benzemiyor.

İşte BlastX görünümlerini alan silahlar:

  • Frenzy
  • Spectre
  • Phantom
  • Odin
  • Melee(Bıçak)
Phantom

Bu yeni koleksiyon, Radyanit Puanları ile satın alabileceğiniz görsel efektler, animasyon ve sonlandırıcı yükseltmelerinin yanı sıra dört farklı renk seçeneğine sahip olacak. Bıçak ayrıca dört farklı renk seçeneği ve bir VFX yükseltmesi ile birlikte geliyor.

Yükseltmeler ve efektler, oyuncak silahlara benzeyen sesler, animasyonlar ve görsel efektleri ekledikçe silahlar daha da oyuncak gibi görünüyor.

BlastX Koleksiyonu, 23 Aralık 2020 Çarşamba günü itibariyle mağazadaki yerini aldı ve tam olarak 20 gün orada kalacak. Koleksiyonun tamamı 8.700 Valorant puanı karşılığında satın alınabiliyor. Bireysel silah görünümleri 2.175 Valorant Puanına mal olurken, yakın dövüş derisi 4.354 Valorant Puanına denk geliyor.

Önceki içerik2020’nin En Çok İzlenen Espor Etkinlikleri Belli Oldu
Sonraki içerikOverwatch, Ücretsiz Ganimet Kutuları Veriyor

BU İÇERİĞE YORUM YAP

Yorumunuzu girin!
Adınızı lütfen buraya girin